'Block Sessions' pe Streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde euqwsx » 09 Iun 2016, 06:15

Buna, am o intrebare in legatura cu optiunea de 'Block Sessions' pe Streamate si anume - de cand am schimbat contul nu imi mai apare in profil, dar membrii ma intreaba de asta, am scris mesaj la suport sa o cer dar nu mi s-a raspuns nimic - ce se mai poate face?
euqwsx

Mesajde black&white » 09 Iun 2016, 13:03

Contacteaza-o pe Catalina, suportul streamate pe ro. Ai undeva pe forum adresa ei de skype.
black&white
User Junior
User Junior

Mesajde JessBella » 13 Iun 2016, 15:21

email: catalina@streamate.com
JessBella

Mesajde euqwsx » 22 Iun 2016, 05:54

Mersi mult, dar eu momentan lucrez la studio si nu stiu daca e ok sa o contactez pe reprezentanta streamate pe cont propriu pt atata lucru, credeam ca e ceva de se poate face din cont fara sa apelez la nimeni. I-am zis adminei studioului de aceasta probl si a zis ca nu stie de ce nu ne mai apare in conturi dar nici nu s-a oferit sa o contacteze pe catalina, asa ca nu le pot spune eu ce sa faca. Mersi inca o data.
euqwsx

Mesajde googlefun » 22 Iun 2016, 14:02

euqwsx scrie:Mersi mult, dar eu momentan lucrez la studio si nu stiu daca e ok sa o contactez pe reprezentanta streamate pe cont propriu pt atata lucru, credeam ca e ceva de se poate face din cont fara sa apelez la nimeni. I-am zis adminei studioului de aceasta probl si a zis ca nu stie de ce nu ne mai apare in conturi dar nici nu s-a oferit sa o contacteze pe catalina, asa ca nu le pot spune eu ce sa faca. Mersi inca o data.

lol @euqwsx :lol:

1. " Vreau si eu plimbari sub clar de luna cu o d-ra inocenta :roll: , cu sufletul curat si fara obligatii de nici un fel ! Ofer , la schimb aceleasi calitati morale !! "
Am uitat sa mai adaug : sa fie rezistenta la stress psihologic prelungit , hartuire non stop , si , daca se poate sa nu-i fie frica de o paruiala zdravana . Riscul de a se intalni cu wife, este maxim :wink: !!
Cam asa si tu ....

2. Admina ta nu stie pe ce lume traieste .Nu-i poate spune asta , direct Catalina .O putem face noi mult mai easy ...
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj