10 $/zi e bine ca incepator?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde kryky » 04 Iul 2007, 17:59

Buna in primul rand vreau sa va multumesc pt sfaturile pe care le dati sunteti cei mai tari.Abia am inceput in meseria asta si stau doar de cateva zile si fac o medie de 10 dolari/zi este bine. Va rog sa-mi raspundeti eu nu stiu ce sa cred. multumesc.
kryky

Mesajde SAD^^EYES » 04 Iul 2007, 21:14

Buna kryky, bine ai venit pe forum

Chiar si pentru un incepator, mi se pare foarte putin 10$, dar normal ca trebuie sa vi cu mai multe detalii despre activitatea ta, ca sa putem da un raspuns relevant.

Esti fata, esti baiat ? pe ce site/siteuri lucrezi? cate ore stai online? cat de bine sti engleza? etc

Pe de alta parte trebuie sa ai si putina rabdare si sa iti faci treaba asa cum trebuie. Sunt multe cazuri cand deabia dupa 2-3 luni de munca intensiva incep sa apara rezultate bune. Dar ti-am spus, nu stiu ce sa iti zic mai mult pentru ca nu am detaliile necesare.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde kryky » 05 Iul 2007, 10:54

da nu m-am prezentat. Sunt fata, am 25 ani si am stat 5 nopti de la 22-5 dimineata.Aseara nu am scos nimic si nu stiu ce sa fac sunt pe jasmine si vedeam membrii care pur si simplu priveau in rest nimic. Cred ca m-am si stresat se vedea pe fata mea . Multumesc pentru raspuns sfaturile tale de aici m-au ajutat sa incep aceasta meserie. sper sa ma puteti ajuta in continoare, pana atunci multi pupici si multumesc inca o data.
kryky

Mesajde someone » 05 Iul 2007, 13:52

BUNA! SECRETUL SUCCESULUI PE SITE-URILE DE VIDEO-CHAT CONSTA IN ATITUDINE. TOTUL ESTE DESPRE ATITUDINE. SFATUL MEU ESTE SA VORBESTI CU MEMBRII SI NU NUMAI ( MA REFER AICI LA GUESTS), DE ASEMENEA TINUTE DIFERITE IN FIECARE SEARA SI NU IN ULTIMUL RAND O " JUCARIE" :). ESTE ADEVARAT 10$ ESTE FOARTE PUTIN CHAIR SI PENTRU UN INCEPATOR. EU DE UN AN JUMATATE SUNT NUMAI PE LIVEJASMIN SI NU FAC MAI PUTIN DE 200$ PE SEARA, SI ASTA IN 6,7 ORE DE STAT ONLINE. CUM AM MAI SPUS ( SI ESTE SI OPINIA MEMBRILOR MEI) TOTUL STA IN ATITUDINE IN ACEST DOMENIU :). TE PUP SI MULTA BAFTA :)
someone

Mesajde adid22 » 05 Iul 2007, 14:52

intre orele 22-05 este noapte in Rromania.Nu neaparat astea sunt orele cu trafic maxim..depinde de la site la site,in functie de targetul geografic.
adid22
User Activ
User Activ

Mesajde kryky » 06 Iul 2007, 12:35

WOW! 200 pe seara pare asa un vis frumos!stiu catrebuie sa ma mai pun la punct cu multe lucruri sper sa ajung si eu ca tine , multumesc de raspuns. Care sunt cei care pot intra in pvt cei numiti guest sau si cei cu nume speciale? Care sunt cele mai bune ore de intrat pe live jasmine?
Of !!! Cei care au intrat pana acum in pvt au spus ca sigur vor mai reveni insa nu stiu cum sa conving si pe altii? probabil fac ceva gresit atitudinea cum spui tu, oboseala din cauza schimbarii programului meu normal , stresul deoarece recunosc ca am tras cu ochiul la alte fete care intrau ft repede in pvt etc...
kryky

Mesajde kryky » 06 Iul 2007, 12:36

Ah! si jucaria sa o aduc in free?
kryky

Mesajde Irina___ » 14 Aug 2007, 05:22

SadEyes, sunt atat de multe informatii pe acest forum incat tin sa te anunt ca am inceput o agenda speciala doar pentru notite.
Acum lucrez la o schema.
Degeaba am studiat marketing 4 ani, studiul asta de piata imi da ameteli. Daca la strategii promotionale mai pot lucra inca, analiza SWOT este in aer. Si in ceata.
Prea multa teorie, si prea putina practica (in cazul meu). Acesti mamuti ai AVC-ului sunt prea versati pentru a aduce lumina intr-un timp scurt de-a lungul unui tunel atat de intunecat.
Complex domeniu......ce sa mai zic.
Irina___

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj