Banii in intarziere Skyprivate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde omulfiltru » 27 Noi 2016, 00:39

Salut , poate mai are cineva problema asta .
Am dat retragere la bani acum 2 saptamani ,
trebuia sa ajunga plata una pe 20 si una pe 26 .
Insa nu au ajuns , skyprivate mi-a transmis ca e o problema cu procesorul de plati , dar au trevut deja 7 zile . destul de mare intarziere .

e vre-un suport pe aici ?
Poate , poate sa ma lamureasca cum e treaba !
omulfiltru

Mesajde hayat » 27 Noi 2016, 06:30

Buna, si eu trebuia sa ii primesc pe 15 [ de obicei intrau cu 1-2zile mai devreme fatza de data preconizata ] dar de data asta none , mi-au dat mesaj -au probleme cu un procesator.
Contacteaza-i cum zic ei ca sa ii primesti ca nu se stie cat va dura , deja in cazul meu vorbim de 12 zile [ banuiesc ca abia incepura problemele atunci ...si am fost printre primii :mrgreen: ] .

Hello,

I am Andy from SkyPrivate. I personally want to inform you that our activity also involves working with banks and for a reason that we can not control, this week, the funds from the card processor are taking longer than usual to get to our Paxum/Payoneer account.

Unfortunately this means that there will be a few days delay on your payout request. I am telling you this personally because we want to assure you that your payout is 100% safe but has a small delay. Of course we are working on this to solve it urgently but until we have a response from our partners, as a back-up, if it's urgent, we can offer you direct deposit (only for United States and European Union) or bitcoin payouts or even the invitation to open a crosscard.com account where you get a IBAN (virtual bank account) with a debit card attached.

These are temporary solutions but if you want to use this back-up solutions please get back to me at andy@skyprivate.com or even on skype at "andy_skyprivate" .

Thank you for your patience and understanding!

Eu o sa ii astept pe payo :D [ nu am suma f mare ] .
Bafta
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde omulfiltru » 27 Noi 2016, 09:33

Multumesc de reply , Ma speriasem , pentru ca am facut mai multi banuti cu un membru , Care parea putin suspect .

Ma bucur ca nu sunt doar eu in aceeasi situatie .
Le-am trimis email cu datele bancare , desi ma gandesc si la bitcoin , am mai facut cash out in trecut .

Totusi , de fiecare data cand le dadeam email , imi raspundeau ca vor incerca sa rezolve in ziua respectiva .

Ar fi fost mai preferabil cu payoneer , nu as mai fi asteptat 5-7 zile si la banca .. Asa cu payoneer , ii scoteam de la ghiseu BRD , fiind si cursul $/Ron destul de mare .
omulfiltru

Mesajde Morningstar » 27 Noi 2016, 13:35

Dar de la CB nu intarzaie ? la viramentul pe payoneer, de la prima perioada a lunii noiembrie, inca nu au aparut, desi inainte intrau foarte prompt in 3, 4 zile de la virament.
Morningstar
User Junior
User Junior

Mesajde Mery24 » 27 Noi 2016, 14:13

Morningstar scrie:Dar de la CB nu intarzaie ? la viramentul pe payoneer, de la prima perioada a lunii noiembrie, inca nu au aparut, desi inainte intrau foarte prompt in 3, 4 zile de la virament.

Buna, Morningstar!
Eu banii de pe Chaturbate din perioada 1-15 noiembrie i-am primit deja (pe payonner), mai exact in 18 noiembrie. Vezi sa nu fie ceva problema la tine.
Numai bine!
Mery24

Mesajde Morningstar » 27 Noi 2016, 16:23

Multumesc, si eu am banuit ca e ceva problema la noi, dar am zis sa intreb si pe aici. Pana acum CB-ul chiar a fost serios. Must contact support.
Morningstar
User Junior
User Junior

Mesajde theodora.luv » 29 Noi 2016, 12:00

Buna! Si eu astept 2 plati de pe 18 si 26 noiembrie...si nimic! Ati mai avut probleme de genu?
theodora.luv

Mesajde hayat » 29 Noi 2016, 21:11

Au intrat la mine
8)
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde theodora.luv » 29 Noi 2016, 22:35

Si la mine au intrat :)
theodora.luv

Mesajde theodora.luv » 30 Noi 2016, 17:54

Buna tuturor! Cum a fost traficul la voi in ultimele zile pe skyprivate? Eu nu am avut nici un membru nou, cerere pe skype in ultimele zile si mi se pare ceva ciudat, dar nu imi explic. Inainte aveam 15-30 de request pe zi.
theodora.luv

Mesajde Morningstar » 30 Noi 2016, 20:37

Tocmai am primit mail de la Payoneer ca trebuie sa solicitam un nou card deoarece si-au schimbat banca colaboratoare, ati primit si voi ? Asta pe langa intarzaierea care exista, ne mai arunca minim 15 zile cu neincasarea. .... Dupa problema cu wire, acum se pare ca scartaie oaresice si la card.
Morningstar
User Junior
User Junior

Mesajde omulfiltru » 05 Dec 2016, 10:08

Alex Negru (CEO skyprivate ) Si-a cerut scuze , a fost o problema cu o banca din germania , cu care lucrau ei . Au venit toate platile restante .

Intradevar , payoneer isi schimba banca , Cu CHOICE , deja am card de la ei . Aveam un card payoneer , cu care , ciudat , nu imi cerea pinul cand faceam tranzactii din magazin . Imaginati-va daca pierdeam cardul ala ...
omulfiltru

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj