Banata pe cam-hot

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde elena 2801 » 07 Noi 2012, 21:54

Buna.Acum un an am fost banata pe cam-hot si m-am gandit eu ieri sa le dau un email cu scuzele de rigoare ca sa mi se mai dea o sansa.zis si facut numai ca am primit raspuns de la ei daca am cont payoneer...am raspuns ca nu ,la care ei mi-au zis ca atunci cand voi avea voi fi libera sa mi deschid din nou..Nu inteleg dc ma pune sa mi fac cont payoneer...help me
elena 2801

Mesajde fetish » 08 Noi 2012, 13:37

din cate stiu eu ei platescacum numai pe payoneer , fa ti cont si gata ai rez balciul , si mie tot contul de payoner mi l -au cerut

baafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde diva » 11 Noi 2012, 05:07

Si eu sunt in aceiasi situatia ca si tine. Am avut contul banat acum 3 ani de zile, si acum vreo luna am incercat sa-mi deschid un nou cont. Am discutat cu ei prin email-uri si mi-au spus ca totul e ok din partea lor si ca trebuie sa completez formularul de pe site si sa-mi fac cont de paypal. Eu am completat formularul de vreo trei ori, dar mailul de aprobare a contului nu a mai venit. Le-am trimit email din nou si nu mi-au mai raspuns, asa ca am renuntat.
Poate tu ai mai mult noroc decat mine si iti aproba contul.
diva

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj