LJ a banat Romania DE TOT sau

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ice999 » 21 Sep 2016, 06:07

e doar la mine??? Pana acum puteam sa vad fara probleme modelele din RO care sunt banate, am o extensie VPN din aia, Browsec se cheama...In fine si observ ca de canteva zile incoace, DESI VAD MODELELE PE PAGINA, in momentul in care dau click sa intru in camera lor, apar offline- "X was online minute ago", adica efectiv nu le mai pot vedea. CE NAIBA MAI E SI ASTA? Mi-a facut cineva asta intentionat sau ce???? Aveti vreo idee?:D

nu ca ar fi o mare problema ca am lucruri mai bune de facut decat sa ma uit la modele...ma mai uit uneori cand sunt bored, dar lasand la o parte asta, ce naiba se intampla????
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde ice999 » 25 Sep 2016, 03:08

pe bune, nicun raspuns??:))....e la fel si la voi?
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 25 Sep 2016, 04:31

Nimeni nu e dornic sa faciliteze spionatul modelelor din ro. Indiferent de motivație .

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde ice999 » 26 Sep 2016, 02:16

Asta nu raspunde la intrebarea mea lol....e la fel si la tine, sau nu?? asta vreau sa stiu!...am intrebat pur si simplu de ce nu le mai pot vedea deloc!...adica imi apar pe pagina, dar nu pot sa intru in camera la ele!
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde Morningstar » 26 Sep 2016, 06:34

Pentru detalii intreaba a LJ.
In rest, zicea si Studio20 ca baietii au prins duma sa injure modelele in romaneste pe site-uri, probabil ca si-au luat oamenii masuri de precautie.
Morningstar
User Junior
User Junior

Mesajde ice999 » 26 Sep 2016, 08:37

ok, merci, deci e si la tine SAU NU? eu asta vreau sa stiu for fuck's sake!!! :)) daca sunt singura sau nu?
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 26 Sep 2016, 13:00

ice999 scrie:ok, merci, deci e si la tine SAU NU?

Este doar la tine
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 27 Sep 2016, 01:54

Eu am auzit ca si Popeasca a lu Ionescu de la scara 2 are aceiasi problema dar la ea cred ca e din cauza ca o inseala barbatul cu Geta de la Alimentara aia de e maritata cu tovarasul Costel soferul de pe masina de lapte care toarna tot la Militie
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 27 Sep 2016, 08:48

si crezi ca pari destept cu replica asta de 2 lei? esti penibil...pai de ce doar la mine??? :O. Ce au cu mine, acum pe bune???
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde ice999 » 27 Sep 2016, 09:00

Este doar la tine[/quote]

JESUS!!! Dar DE CE sa fie doar la mine????? ce crezi ca poate fi???? :|
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde Mery24 » 27 Sep 2016, 10:33

eldiablo scrie:Eu am auzit ca si Popeasca a lu Ionescu de la scara 2 are aceiasi problema dar la ea cred ca e din cauza ca o inseala barbatul cu Geta de la Alimentara aia de e maritata cu tovarasul Costel soferul de pe masina de lapte care toarna tot la Militie

Eldiablo, ești "mondial"! Tareee m-am distrat la faza asta. :)
Mery24

Mesajde Mery24 » 27 Sep 2016, 10:48

ice999 scrie:si crezi ca pari destept cu replica asta de 2 lei? esti penibil...pai de ce doar la mine??? :O. Ce au cu mine, acum pe bune???

Ice999, eldiablo nu crede că pare deștept, el chiar este deștept. "Replica lui de 2 lei" este una normală la întrebarea ta. Și dacă te gândești mai bine, vei vedea care dintre voi doi este penibil/ă, dacă înțelegi ce vreau să spun... Mi se pare așa de aiurea să stai toată ziua să urmărești modelele din Ro care sunt banate, iar dacă nu le mai poți vedea să cazi în disperare, să faci un capăt de țară din asta. Ok, și eu mai urmăresc unele modele din când în când, fiind la început consider că mă ajută oarecum. De obicei urmăresc modelele cu payment-ri mari, nu ma pun să caut programe ca să pot vedea româncele banate. Mă gândesc că fiecare are un model-două, preferate pe care le urmărește, dar nu cade într-o disperare de asta subită dacă nu le găsește și se mai și grăbește să posteze pe forum astfel de probleme "existențiale". Mi se pare o copilărie atitudinea ta, și tocmai de asta nu s-a înghesuit nimeni să îți răspundă. Dacă vezi că ai căzut în cealaltă extremă cu urmăritul modelelor, care dacă stai să te gândești bine îți ia destul de mult timp în care poți să faci ceva pentru tine, mai bine nu le mai urmărești deloc!
Numai bine!
Mery24

Mesajde BlackSwan26 » 27 Sep 2016, 12:12

ice999 scrie:Este doar la tine

JESUS!!! Dar DE CE sa fie doar la mine????? ce crezi ca poate fi???? :|[/quote]

O conspiratie,ce altceva? :twisted: Sau poate Karma....
BlackSwan26

Mesajde BlackSwan26 » 27 Sep 2016, 12:17

Si ce sa mai adaug?si mie mi s-a parut amuzant eldiablo:)
BlackSwan26

Mesajde googlefun » 27 Sep 2016, 13:22

ice999 scrie:si crezi ca pari destept cu replica asta de 2 lei? esti penibil...pai de ce doar la mine??? :O. Ce au cu mine, acum pe bune???

Asa este , ghiatza 99,9% !!! :D

Replica o fi de 2 lei , dar el chiar "mimeaza" desteptaciunea . Culmea e ca-i cam iese mai mereu , dar fie vorba-ntre noi - adevarul gol golut , este ca - eu ti-am blocat mizeria aia de VPN fara licenta ! ! ! Ma plictiseam grav ca-mi dadea rateuri Pc-ul de vreo 2 zile , si am zis sa fac o fapta buna macar .. :wink:

Se saturasera pana si suportii de la LJ de trial-ul tau VPN :wink:
Cumpara si tu o licenta si nu o sa mai ai " reclamatii "...

Lol

P.S Daca din nou vei sari ca arsa si nu ne arati ca ai si simtul umorului , inseamna ca esti grasa si ...urata ! ! ! ! ! ! ! ! ! :D

Daca esti doar grasa (dar il ai pe vino-n coa :wink: ), avem solutii la indemana !!! trust me ! :D

Daca esti vreo bunaciune , iertam tot ! Sa fie... primit !

Daaaa Doamne sa fie o bunaciune , sa nu ma mai iau in veci de ea ! ! ! ! ! ! !

Lol
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 27 Sep 2016, 14:40

ice999 scrie:
Este doar la tine

JESUS!!! Dar DE CE sa fie doar la mine????? ce crezi ca poate fi???? :|

Este doar de la tine nu stiu cum s a intamplat dar serios, nu te lua dupa google ca el glumeste, te a blocat jasminul
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde ice999 » 27 Sep 2016, 22:36

Este doar de la tine nu stiu cum s a intamplat dar serios, nu te lua dupa google ca el glumeste, te a blocat jasminul[/quote]

...:|...dar DE CE? ce am putut face asa grav, chiar nu inteleg?
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde eldiablo » 28 Sep 2016, 00:10

Cel putin teoretic .... Este posibil sa fi stresat un model ( sau mai multe ) asa de rau incat ele sa te fi "raportat" la suport in mod repetat iar suportul stresat fiind sa-ti fi blocat mac-ul ( mac-ul cel putin din ce-mi amintesc eu este id-ul unic al placii de retea ) DAR e putin probabil ...cele mai multe sanse sunt pur si simplu sa ai ceva erori la software si pur si simplu sa fi NEVOIT 1.sa-ti reinstalezi windows , 2.sa renunti la visul ca vei reusii sa agati una din romancele care "se bagasera in seama cu tine" , 3.sa inveti engleza mai bine ca sa-ti poti practica "vrajeala" si cu modele din afara SAU 4.Daca si numai daca esti prin absurd de sex feminin sa-ti gasesti un amant/iubit/futac/sex budy/orice de sex masculin si sa faci sex de 10 ori in urmatoarele maxim 5 zile - crede-ma pe cuvant ca variantele 2 - daca esti de sex masculin sau 4 - daca esti de sex feminin iti vor rezolva starea de nervozitate/anxietate/frustrare/neintelegere/paranoia/..... 100%

Acum la fel de serios ...... Poti afla informatii si poti gasi ajutor pe forumul asta cat sa-ti ajunga pentru 2 cariere de succes in domeniu .... Tu chiar te asteptai sa te ajute cineva "sa ne" stresezi/hartuiesti/urmaresti in free PENTRU NIMIC ??? Orice model / manager de studio / webmaster care are putina experienta este satul pana peste cap de "vecini/vecine" care nu au altceva de facut decat sa se uite in curtea noastra si eventual sa ne mai arunce si gunoi doar de dragul de a patii ceva si capra noastra

Si tot serios ....multumesc colegilor de forum ca mi-au "luat apararea" iar lu google personal ii promit ca daca imi ceri numarul lui de telefon pentru a-i cere ajutorul la varianta 4 o sa te refuz politicos
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 28 Sep 2016, 17:36

haha, merci pentru raspuns..de data asta a fost exact ce voiam sa aud si cel mai bun raspuns :)))...ok pai si cum naiba sa dea modelele report la guesti?
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde eldiablo » 28 Sep 2016, 20:51

ice999 scrie:haha, merci pentru raspuns..de data asta a fost exact ce voiam sa aud si cel mai bun raspuns :)))...ok pai si cum naiba sa dea modelele report la guesti?

Intra la suportul de la Jasmin si spune-i exact asa : Hello , I have a guest who come in my free chat room and stress me all the time , he use a proxy or something and even if I kick/ban him I don t get rid of him , please help me with that because my income get lower and lower with this guy stressing me and the members who are in the free chat " - o sa-ti raspunda care e procedura ...deja ai sa-mi dai 17 shoot-uri de tequila ...
eldiablo
User Activ
User Activ

Următorul

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj