LJ a banat Romania DE TOT sau

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde BlackSwan26 » 05 Oct 2016, 01:30

Ok ,pentru ca s-a ajuns aici cu discutia ,vreau sa iti spun la modul cel mai serios ca da,se poate ca un anumit membru sau guest sa fie banat permanent,chiar daca folosesti un dispozitiv proxy.Iti spun pentru ca eu am fost hartuita timp de mai multe luni si dupa mai multe mailuri si zile intregi de chemat adminii in camera de chat,intr-un final am scapat de respectivul/respectiva. Chiar ei l-au banat de cateva ori,dupa care nu a mai intrat deloc. Nu stiu exact ce fel de magie au facut,dar da,se prea poate.
BlackSwan26

Mesajde ice999 » 11 Oct 2016, 04:12

Da, ce-i drept sa fiu sincera aveam cateva modele care ma enervau, si le mai ziceam cate una-doua, INSA nimic atat de grav incat sa fiu banata permanent???

CHESTIA CEA MAI CREEPY a fost insa cant m-am dus in camera la W anted sugarrrrr si i-am zis "greedy bitch, u are always in pvt"...SI IN SECUNDA urmatoare mi-a intrat adminul in pvt sa imi zica de ce o deranjez si bala bla bla..."AM RAMAS EFECTIV SOCATA, nu e prima oara cand ma duc pe chat la ea si ii zic asta, nu stiu CUM si-au dat seama ca sunt eu, fiind guest!!!???????? M-am simtit asa, tradata, urmarita, de zici ca am facut cine stie ce crima, si cu un sentiment de ura si revolta...pe bune, chiar IN HALUL asta s-a ajuns?? Si eu am guesti care ma fac in toate felurile..si nu ma plang....ASA CEVA E INCREDIBIL!!!
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde Anonymous2You » 11 Oct 2016, 09:21

ice999 scrie:Da, ce-i drept sa fiu sincera aveam cateva modele care ma enervau, si le mai ziceam cate una-doua, INSA nimic atat de grav incat sa fiu banata permanent???

CHESTIA CEA MAI CREEPY a fost insa cant m-am dus in camera la W anted sugarrrrr si i-am zis "greedy bitch, u are always in pvt"...SI IN SECUNDA urmatoare mi-a intrat adminul in pvt sa imi zica de ce o deranjez si bala bla bla..."AM RAMAS EFECTIV SOCATA, nu e prima oara cand ma duc pe chat la ea si ii zic asta, nu stiu CUM si-au dat seama ca sunt eu, fiind guest!!!???????? M-am simtit asa, tradata, urmarita, de zici ca am facut cine stie ce crima, si cu un sentiment de ura si revolta...pe bune, chiar IN HALUL asta s-a ajuns?? Si eu am guesti care ma fac in toate felurile..si nu ma plang....ASA CEVA E INCREDIBIL!!!

Tu ai scapat ieftin. Eu m-am trezit cu doi baieti solizi, in camasi rosii inscriptionate LiveJasmin, direct la usa. Am reusit s-o dreg pana la urma, cu promisiuni ca nu mai intru pe jasmin, etc. Ai grija, astia nu se joaca.
Anonymous2You

Mesajde Nord » 11 Oct 2016, 09:44

ice999 scrie: nu stiu CUM si-au dat seama ca sunt eu, fiind guest!!!????????

Ma faci sa rad ! Poti folosii orice VPN tot iti raman in browser cookies si cache de la site (ma indoiesc ca le-ai sters inainte sa te log-ezi cu nick-ul tau de model) si uite asa foarte simplu ei au stiu cine esti ! Iar daca folosesti extensia aia de browser pentru a-ti ascunde locatia trebuie sa stii ca ea nu-ti schimba IP-ul ci doar locatia adica apari cum ai fi din america cu IP-ul tau !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde trompi » 11 Oct 2016, 13:31

ice999 scrie:Da, ce-i drept sa fiu sincera aveam cateva modele care ma enervau, si le mai ziceam cate una-doua, INSA nimic atat de grav incat sa fiu banata permanent???

M-am simtit asa, tradata, urmarita, de zici ca am facut cine stie ce crima, si cu un sentiment de ura si revolta...pe bune, chiar IN HALUL asta s-a ajuns??

Ah, deci tu intri si faci de rahat pe altii si tu esti cea care se simte tradata si urmarita? Tie ti-ar placea sa intre o tipa de genul tau la tine in salon sa te injure zi de zi? deja m-am prins de ce te plangi ca nu faci bani;))))
Ce mi-ar placea ca si pe siteul unde lucrez sa se baneze userii in acelasi stil, as fi mult mai linistita sa scap de ceva 'amice' in genul tau;)))))
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde Mery24 » 11 Oct 2016, 14:08

Anonymous2You scrie:Tu ai scapat ieftin. Eu m-am trezit cu doi baieti solizi, in camasi rosii inscriptionate LiveJasmin, direct la usa. Am reusit s-o dreg pana la urma, cu promisiuni ca nu mai intru pe jasmin, etc. Ai grija, astia nu se joaca.

Anonymous2You, You made my day! :lol: :lol: :lol: :lol:
Mery24

Mesajde eldiablo » 11 Oct 2016, 15:35

Tu ai scapat ieftin. Eu m-am trezit cu doi baieti solizi, in camasi rosii inscriptionate LiveJasmin, direct la usa. Am reusit s-o dreg pana la urma, cu promisiuni ca nu mai intru pe jasmin, etc. Ai grija, astia nu se joaca.[/quote]

Cred ca si pe mine m-au vizitat dar pe mine nu m-au iertat ...au incarcat in niste galeti cu insemne PSD + JASMIN + RED = Love ( si nu prietenul nostru de pe forum ) tot traficul gasit la mine in studio si pe urma am vazut eu cu ochii mei cum varsau tot traficul MEU pe o iepuroaica mica si rosie ca cica aia merita ....fereste-te de ambulanta neagra
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 11 Oct 2016, 19:54

Ah, deci tu intri si faci de rahat pe altii si tu esti cea care se simte tradata si urmarita? Tie ti-ar placea sa intre o tipa de genul tau la tine in salon sa te injure zi de zi? deja m-am prins de ce te plangi ca nu faci bani;))))
Ce mi-ar placea ca si pe siteul unde lucrez sa se baneze userii in acelasi stil, as fi mult mai linistita sa scap de ceva 'amice' in genul tau;)))))[/quote]

Eextraordinar, "fac de rahat pe altii cu doua vorbe", ce sa povestesc:)) Stai linistita ca am si eu destui guesti care ma fac in toate felurile-"whore, ugly, transsexual (wtf??), fake", samd... Si nu ma simt "facuta de rahat". Nu cred ca ar trebui nimanui sa ii pese de ce zic guestii
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 11 Oct 2016, 21:05

CHESTIA CEA MAI CREEPY a fost insa cant m-am dus in camera la W anted sugarrrrr si i-am zis "greedy bitch, u are always in pvt"...SI IN SECUNDA urmatoare mi-a intrat adminul in pvt sa imi zica de ce o deranjez si bala bla bla..."AM RAMAS EFECTIV SOCATA, nu e prima oara cand ma duc pe chat la ea si ii zic asta, nu stiu CUM si-au dat seama ca sunt eu,!

Foarte urat... Comportament de kkt.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 11 Oct 2016, 21:13

GlamourFoto scrie:

CHESTIA CEA MAI CREEPY a fost insa cant m-am dus in camera la W anted sugarrrrr si i-am zis "greedy bitch, u are always in pvt"...SI IN SECUNDA urmatoare mi-a intrat adminul in pvt sa imi zica de ce o deranjez si bala bla bla..."AM RAMAS EFECTIV SOCATA, nu e prima oara cand ma duc pe chat la ea si ii zic asta, nu stiu CUM si-au dat seama ca sunt eu,!

Foarte urat... Comportament de kkt.

Comportamentul frustratelor care nu fac bani...dar se revolta cand este banata.Si aia de te injura pe tine sunt la fel de frustrati ca si tine deci nu trebuie sa te deranjeze,aveti acelasi comportament infect.
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde ice999 » 12 Oct 2016, 19:24

Comportamentul frustratelor care nu fac bani...dar se revolta cand este banata.Si aia de te injura pe tine sunt la fel de frustrati ca si tine deci nu trebuie sa te deranjeze,aveti acelasi comportament infect.[/quote]

:))))))))))) de unde stii tu ca "nu fac bani"???? pot sa fac sau nu, asta nu are legatura cu atitudinea mea fata de aia...si cum ziceam, si eu am destui nesimtiti dar de ce m-as simti ofensata/ jignita????

Am facut-o "greedy bitch" pt ca eu nu suport pur si simplu lacomia si oamenii lacomi...adica, pentru ce tragi? vrei sa-ti cumperi avion, sa-ti cumperi o tara sau ce???? casa si masina are...poate chiar mai multe...atunci care e scopul???? Nu imi zi acum ca face "din placere":)))
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde trompi » 12 Oct 2016, 20:19

[quote="ice999"]
Am facut-o "greedy bitch" pt ca eu nu suport pur si simplu lacomia si oamenii lacomi...adica, pentru ce tragi? vrei sa-ti cumperi avion, sa-ti cumperi o tara sau ce???? casa si masina are...poate chiar mai multe...atunci care e scopul???? Nu imi zi acum ca face "din placere":)))[/quote
stai asa ca nu m-am prins cu faza cu lacomia lool, pai scopul acestui job este sa facem cat mai multi bani draga mea, cand ai o societate scopul e sa ai cat mai mult profit, asta este businessul.
ceea ce spui tu ma face sa ma gandesc la parlitele care imi intra in salon si imi reproseaza ca nu imi mai ajung banii, exact acelasi comportament, exact!
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 12 Oct 2016, 20:34

ice999 scrie:Comportamentul frustratelor care nu fac bani...dar se revolta cand este banata.Si aia de te injura pe tine sunt la fel de frustrati ca si tine deci nu trebuie sa te deranjeze,aveti acelasi comportament infect.

:))))))))))) de unde stii tu ca "nu fac bani"???? pot sa fac sau nu, asta nu are legatura cu atitudinea mea fata de aia...si cum ziceam, si eu am destui nesimtiti dar de ce m-as simti ofensata/ jignita????

Am facut-o "greedy bitch" pt ca eu nu suport pur si simplu lacomia si oamenii lacomi...adica, pentru ce tragi? vrei sa-ti cumperi avion, sa-ti cumperi o tara sau ce???? casa si masina are...poate chiar mai multe...atunci care e scopul???? Nu imi zi acum ca face "din placere":)))[/quote]

Scopul final este posibil sa nu-l stie nici ea , ca un model de top face asta de la un moment dat SI DIN placere e o certitudine si se aplica in absolut orice domeniu , exista placerea fina a faptului ca esti printre cei mai buni - exista placerea fina a faptului ca ceilalti iti apreciaza munca - exista placerea personala pe care nici macar nu o poti descrie / compara ....AI dreptate intr-o singura fraza ...chiar nu conteaza pentru noi sau pt tine daca faci sau nu bani .....CU parere de rau sincera constat ca esti plina/plin ( eu Inca banuiesc ca e posibil sa fi just a guy with no gf and few fake friends ) de negativism , invidie , informatii eronate , teoria conspiratiei si alte porcarii care te mentin intr-o stare de nefericire continua ....Gandeste pozitiv , be happy macar cateva minute pe zi , poarta niste discutii sincere cu tine ... Orice om are dreptul la portia lui de fericire asa ca SMILE si nu mai intra la alte modele in camera ca-ti faci rau
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 12 Oct 2016, 20:55

..CU parere de rau sincera constat ca esti plina/plin ( eu Inca banuiesc ca e posibil sa fi just a guy with no gf and few fake friends ) de negativism , invidie , informatii eronate , teoria conspiratiei si alte porcarii care te mentin intr-o stare de nefericire continua ....Gandeste pozitiv , be happy macar cateva minute pe zi , poarta niste discutii sincere cu tine ... Orice om are dreptul la portia lui de fericire asa ca SMILE si nu mai intra la alte modele in camera ca-ti faci rau[/quote]

ba nu sunt deloc plina de negativism, nici invidie-de ce as fi invidioasa?? doar ca pur si simplu nu inteleg lacomia asta... Si de ce ai tu impresia ca sunt baiat?:))...sunt fata si inca foarte pretty :))) hahahah
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde eldiablo » 12 Oct 2016, 22:26

Chiar nu ma pot abtine :) , ASTA e "problema" la tine ..you are just a pretty girl ...you need ASP a guy to make you a sexy woman .Intr-o zi cu luna plina o sa te invit la un cico sa-mi spui cum a decurs tranzitia ( am si eu fetish-urile mele ).

Si partea serioasa , ce vezi tu ca "lacomie" majoritatea definesc ca fiind succes ...daca e coada la un magazin asta nu inseamna ca patronul magazinului este lacom ...inseamna ca are o afacere care merge bine .
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 12 Oct 2016, 22:28

eldiablo scrie:Chiar nu ma pot abtine :) , ASTA e "problema" la tine ..you are just a pretty girl ...you need ASP a guy to make you a sexy woman .Intr-o zi cu luna plina o sa te invit la un cico sa-mi spui cum a decurs tranzitia ( am si eu fetish-urile mele ).

Si partea serioasa , ce vezi tu ca "lacomie" majoritatea definesc ca fiind succes ...daca e coada la un magazin asta nu inseamna ca patronul magazinului este lacom ...inseamna ca are o afacere care merge bine .

am zis pretty ca sa contrastez intr=un fel opinia ta ca sunt baiat!...repede la tras concluzii aiurea, eram sigura!!!! daca spuneam si altceva nu ar fi avut sens, eu am spus ca nu sunt baiat, la asta m-am referit in principiu
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 13 Oct 2016, 00:56

Ice ice baby ,logic ca nu faci bani,altfel nu ai avea atat timp liber sa salivezi in camera altora si mai ales sa emiti rautati.Cuvantul lacomie nu exista intr-un job unde durata de viata este scurta,poate ea nu vrea sa faca vchat pana la 50 de pe granny,poate vrea sa stranga suficienti bani incat sa nu mai munceasca pana moare,poate vrea sa-si cumpere in fiecare zi pantofi de firma sau cate un apartament in fiecare oras ca sa traiasca din chirie.What is ur fucking problem anyway?
Numai in mintea ingusta a modelelor mediocre exista conceptul de lacomie,nu ai niciodata suficienti bani pentru ca fiecare are standardele lui de viata.Unii traiesc cu 3000 ron lunar ,altii cu 30 000 ron.Tu cred ca traiesti in lumea treia cu gandirea asta primitiva.
Eu am 5 ani de cand m-am lasat si ma gandesc zilnic sa revin,nu pentru ca nu am bani,nu pentru ca sunt saraca sau lacoma,pentru ca simt lipsa chatului,pentru ca este ceva ce mi-a placut si inca imi place si pentru ca mi se pare mult mai usor decat ce fac acum.Daca as avea timp liber macar 4-5 ore pe zi nu as ezita nici o secunda sa intru online pentru ca nu ma vad facand altceva si evident cred ca mai pot face cateva sute de mii de dolari very easy,yeah I am a greedy bitch,bitch!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde AliceW » 13 Oct 2016, 07:46

Ice, tocmai ti-ai luat fatalitate. Dupa o asemenea umilinta, ai face bine sa lasi postatu' pe subiect, orice mesaj in plus te va adanci si mai rau in penibil. Don't do it.
AliceW

Mesajde ice999 » 13 Oct 2016, 22:54

AliceW scrie:Ice, tocmai ti-ai luat fatalitate. Dupa o asemenea umilinta, ai face bine sa lasi postatu' pe subiect, orice mesaj in plus te va adanci si mai rau in penibil. Don't do it.

:))penibil in mintea ta poate....m-am uitat o data la aia si gata numai asta fac...dar altele care vin la mine in camera si ma fac in fel si chip, de care am zis mai sus, de alea ce mai zici ?:)))
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde AliceW » 13 Oct 2016, 23:24

Mi-e greu sa vad vreo diferenta intre tine si ele. Ce tie nu-ti place altuia nu-i face. Hai sa-ti dau un exemplu pe intelesul tau - daca-ti da cineva in cap pe strada, te ridici si-l pocnesti pe urmatorul care-ti iese in cale, explicandu-i ca si tie ti s-a intamplat la fel? Exact acest gen de logica il detii tu.

Cand eram mai pe la inceputuri, si eu intram si ma uitam la modele din curiozitate + pt 'research', iar unele dintre ele chiar aveau o atitudine de toata jena, injurau in freechat si se comportau atat de urat incat imi dadeam seama ca si in realitate sunt, probabil, niste salbatice prost crescute, insa nici macar alora nu mi-a venit sa le comentez vreodata ceva jignitor. Pentru ce? Le-am dispretuit in tacere si le-am lasat in treaba lor. Tu simti nevoia sa ataci absolut gratuit, atitudine care tradeaza ceva suparare interioara accentuata. Calmeaza-te. Fumeaza ceva. Poate te ajuta.
AliceW

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj