Banare tara streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde kytycat » 25 Iul 2014, 16:02

Buna tuturor!
Cine zicea ca daca iti banezi Romania nu poti sa te vezi pe streamate s-a inselat ,la fel si eu care credeam aceelasi lucru.eu mi-am tot banaat si debanat Romania de cateva ori pe streamate,a trecut o luna de cand mi-am banat Romania si proxy make the rules :lol: acum e banata si am reusit sa imi vad profilul pe streamate cautandu-mi nickname-ul pe google care imi arata link spre profilul meu , spre dezamagirea mea am reusit sa ma vad si pe streamate care credeam ca e diferit de livejasmin dar se pare ca banarea e doar de forma pe ambele site-uri.pe site daca imi pun nickname-ul in chenarul ''search''nu ma gasesc,dar pe google cu nickname-ul insostit de numele site-ului ma gasesc,ca sa fiu sigura ca nu e de la mine am mai dat search la cateva modele carora stiu ca le e banata Romania si am reusit sa le vad si pe ele,cu proxy pt ca nu am cont pe streamate,dar daca aveam cont de membru puteam sa ma vad si fara proxy .
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde theselby » 25 Iul 2014, 18:03

kytycat scrie:Buna tuturor!
Cine zicea ca daca iti banezi Romania nu poti sa te vezi pe streamate s-a inselat ,la fel si eu care credeam aceelasi lucru.eu mi-am tot banaat si debanat Romania de cateva ori pe streamate,a trecut o luna de cand mi-am banat Romania si proxy make the rules :lol: acum e banata si am reusit sa imi vad profilul pe streamate cautandu-mi nickname-ul pe google care imi arata link spre profilul meu ,

[...]

am mai dat search la cateva modele carora stiu ca le e banata Romania si am reusit sa le vad si pe ele,cu proxy pt ca nu am cont pe streamate,dar daca aveam cont de membru puteam sa ma vad si fara proxy .

Pai daca ai folosit proxy, la ce te astepti? :)
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 25 Iul 2014, 19:22

Buna kytycat
Hai sa-ti spun altceva : 1.Cine te-a pus sa intri cu proxy ? Tu stii ce rol are proxy ?
2.Banarea de tara pe streamate chiar functioneaza . In sensul de banare
obisnuita /de bun simt adica sa nu apari in lista / sa nu poti pierde vremea
ca gura casca in free ,din Ro fiind / sa nu-i vezi profilul /pozele .etc
3.Eu nu folosesc proxy si cu toate astea daca-mi dai nick-ul tau te gasesc si te
"vad" perfect daca esti online si in free (adica sa nu fii in prv /gold show /blocked etc ) .
Deci ? Nimic nou sub soare kytycat .Tu ai fi vrut sa blocheze RO si daca folosesti super-proxy ? Pai revenim ...? Ce rol mai are un proxy ? Iar Streamate si alte sites nu sunt NASA .
Bye
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde kytycat » 25 Iul 2014, 19:28

theselby scrie:
kytycat scrie:Buna tuturor!
Cine zicea ca daca iti banezi Romania nu poti sa te vezi pe streamate s-a inselat ,la fel si eu care credeam aceelasi lucru.eu mi-am tot banaat si debanat Romania de cateva ori pe streamate,a trecut o luna de cand mi-am banat Romania si proxy make the rules :lol: acum e banata si am reusit sa imi vad profilul pe streamate cautandu-mi nickname-ul pe google care imi arata link spre profilul meu ,

[...]

am mai dat search la cateva modele carora stiu ca le e banata Romania si am reusit sa le vad si pe ele,cu proxy pt ca nu am cont pe streamate,dar daca aveam cont de membru puteam sa ma vad si fara proxy .

Pai daca ai folosit proxy, la ce te astepti? :)

eu credeam ca nici cu proxy nu ma pot gasi pe streamate,ca pe livejasmin e clara treaba.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 25 Iul 2014, 23:56

:roll: D`oh,te gasesti prin google cu proxy daca-ti stii screenul dar daca accesezi sitele ca free guest cu mama lu` proxy si tata lui, nu apari decat daca ai screen de membru si ca roman cred ca sunt cativa oameni care au screen de membru pe streamate.
Tu ai banat Romania nu USA sau alta tara de unde iei proxy.

Chiar nu inteleg idea,tu banezi Ro si-ti scrii screenul la anuntul telefonic ca sa te gaseasca cineva?
Streamate chiar are cea mai buna banare din toate site-urile.Vasilica si Costel nu prea-si poate face screen de membru pe el ca sa intre cum te pot vedea in toate siteurile si sa vb cu tine cu free membership :wink:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj