Ban tara Streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde body81 » 22 Iun 2012, 22:21

Am o problema foarte mare,poate a mai patit cineva ceva de genul si imi poate da un raspuns, o rezolvare. O cunostinta mai veche care are cont pe Streamate s-a mutat din Romania in Italia.Bine inteles ca Italia nu era banata asaca....m a gasit. Acum ce am eu nevoie este sa nu ma gaseasca persoana respectiva, fara sa vada ca i-am banat nickul sau tara.....din cate stiu astea sunt variantele. Vreau sa spun ca....se pricepe destul de bine la calculatoare, mi-a gasit profilul de facebook desi era ascuns....asa ca as vrea sa para ca si cum as disparea de pe site. Astept ajutorul vostru, in sensul ca, se vede daca banez si Italia? Are vreo sansa sa ma gaseasca? Dar daca banez si tara si nickul? Va multumesc
body81

Mesajde constantina » 22 Iun 2012, 23:12

Salut.
Daca zici ca se pricepe atat de bine la calculatoare, poti bana toate tarile pe care le vrei tu, si tot te gaseste, asa ca mai bine expune situatia in asa fel incat sa nu mai fie necesar sa te ascunzi.
constantina
User Junior
User Junior

Mesajde body81 » 23 Iun 2012, 10:03

Da...la asta m-am gandit si eu insa nu exte o optiune asa ca...astept in continuare o solutie de la persoanele care au trecut intr-un fel sau altul prin asa ceva. Multumesc
body81

Mesajde trompi » 23 Iun 2012, 11:25

eu nu inteleg de ce te agiti atata, ai peste 18 ani esti majora si nu mai traim pe timpul bunicii....Si mai pune partea inversa a "problemii mari", respectiv: :"o cunostinta care are cont pe streamate". Adica numai tu etsi pusa la zid ca afci as aceva, dar el ca ca are cont pe streamtate si se uita la putze el draga doamne e nevinovat curat murdar.....Pai el ce cauta acolo?
trompi
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj