AVIZ CELOR CARE INCA LUCREAZA FARA FoRME LEGALE!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde DoarEu » 01 Aug 2006, 23:53

WinXPfather scrie:
Sunt fff multe modele care fac peste 1500$/luna, dar oricate ar fi, adevarat, nu poti vorbi de "economie nationala".

ma indoiesc , insa in lipsa unei statistici clare sau in lipsa unor argumente concrete ma abtin .
era doar o parere..
DoarEu
User Avansat
User Avansat

Mesajde tzughibughi » 10 Oct 2006, 02:49

salut
in principiu cam ai dreptate insa as vrea sa vorbim altceva ca te vad baiat dezghetat.explica-mi si mie te rog pe puncte in conditiile in care sunt novice in treburile astea,daca am bani si vreau sa intru in industria asta ce e de facut?cu ce m-am ocupat pana acum nu ma ajuta.
tzughibughi

Mesajde starvin' marvin » 10 Oct 2006, 04:16

sunt pe cale sa dau drumu' la un studio cu 2 performeri!explicati-mi si mie cat este de legal daca nu sunt persoana juridica si ce pot face?inca o intrebare ar fi ce siteuri sunt mai serioase si care e cea mai buna modalitate de plata prt inceput?(daca spuneti transfer bancar eu am sa va intreb daca sunt acoperit in cazul in care contul e pe numele meu)! M :?: ultumesc anticipat!
starvin' marvin

Mesajde SAD^^EYES » 10 Oct 2006, 13:05

Cod: Selectaţi tot
starvin' marvin si tzughibughi va rog deschideti un subiect nou pentru intrebarile voastre... Deasemenea cititi cu atentie in forum inainte de a deschide subiecte deja existente pe forum.

Topic Inchis.
Admin AVC
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj