Atentie mare cu site-ul Websfinest!!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde SmartGirl » 29 Feb 2012, 20:08

Sa va povestesc : acum o luna m-am inregistrat pe site-ul http://websfinest.com , toate bune si frumoase, mi-am vazut de treaba , nu am deranjat pe nimeni , nu m-a deranjat nimeni....banuti s-au facut...in cele 5 zile lucrate pe site la ei am facut 400 usd ( am lucrat cateva zile nu m-am aruncat la mai mult pentru inceput , deoarece nu vroiam sa imi iau o teapa imensa si sa imi stea inima in loc, asa fac cu toate siteurile noi, fac limita impusa ca sa vad daca primesc banii...)....din care normal ar fi trebuit sa iau 70% ....dar azi am primit nici macar 50%....adica 170 usd...bun ... am luat legatura cu ADMINUL ca sa vad care este problema si mi s-a zis ca mai am bani de luat, dar ca el ma va bana pentru ca
l-am deranjat cu intrebarile referitoare la plata banilor castigati de mine( mi se pare normal sa iei legatura cu adminul din moment ce plata banilor se face prin Moneygram), deoarece trecuse termenul stabilit de ei si eu inca nu aveam bani primiti....si ca ma va mai bana si pentru faptul ca mai lucrez si pe alte siteuri, in 2 secunde am fost banata de pe site ! Adminul este un tip de cea mai joasa speta, un nesimtit... nu poti bana un model doar pentru faptul ca te-a contactat in legatura cu platile pe care le ai de facut catre ea cu atat mai putin sa ii opresti din bani.... Pe acest site daca ai ceva de lamurit , lamuresti doar cu adminul, cand este online. Am citit si pe alte forumuri de specialitate plangeri vis-a-vis de acest site!

Be aware!
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj