Anii de experienta ...

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde BasGLM » 29 Mai 2015, 14:28

Nu stiu cum , sau cum nu , cred ca s-au deschis sute de studiouri in ultima luna si toata lumea are la descriere .

STUDIO DE VIDEOCHAT CU/PESTE 10 ANI EXPERIENTA. Inteleg ca e o chestie misto sa sune ca sunt de N sute de ani pe piata , sau sunt de pe vremea dinozaurilor , pentru inceredere, dar totusi na, nimeni nu vrea sa incerce sa scrie Suntem o echipa tanara cu o experienta in domeniul videochat , suntem un studio profesional , suntem... suntem ...

Intreb si eu fetele care sunt pe forum , ce au mai lucrat sau vor sa lucreze in aceasta nisa, e ceva de baza in alegerea studioului sau nici nu va intereseaza ?
Nu vreau sa mor neinformat :)
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Mesajde BrattyPrincess » 29 Mai 2015, 14:58

Am observat şi eu că mai toate studiourile stil ciupercă, apărute după ploaie, au fiecare câte 10 ani vechime.
S-ar putea să recalculeze doar dacă aspiră la Best Emerging Live Cam Studio :D
Nu ştiu cât de mult contează pentru un model vechimea asta, dar cred că pe cele pe care le interesează asta, le duce capul să verifice.
După principiul once a cheater, always a cheater, după minciuna cu vechimea, ce urmează?
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 30 Mai 2015, 00:56

BasGLM scrie:Nu stiu cum , sau cum nu , cred ca s-au deschis sute de studiouri in ultima luna si toata lumea are la descriere . ..

Salut BasGLM@

Sigur trebuie sa se fi strecurat o greseala pe undeva ,cand afirmi ca s-au deschis sute de studiouri in ultima luna .Cum sa fie posibil asa ceva ? Sute ?? Probabil s-au inchis alte cateva zeci , iar drept "razbunare" ,proaspetele somere de acolo , s-au apucat ele sa deschida fiecare cate unu'... :lol:
Daca calculam in alt mod , nu mai iese socoteala cu sutele de studioaie ...

Referitor la :

BasGLM scrie: STUDIO DE VIDEOCHAT CU/PESTE 10 ANI EXPERIENTA....

Aici e mai simplu de explicat .Asa au pus si ele boticul cand s-au angajat .Deci ,e verificata treaba pe propria lor piele . :wink: Ce vrei sa spuna ? "Proaspete somere , provenind de la un fost studio care nu ne-a mai platit (ultimele 2 luni ) intrand in faliment ,ne-am apucat noi sa deschidem unul .Cine se risca ? " Evident ca au pus si vechimea lor (6-12 luni ) si pe cea a patronului (12-16 luni ) , cumulata cu cea a adminului de peste ... 8 ani :lol: .Ca sa iasa socoteala .. .

P.S .Una peste alta , daca in 6-12 luni au facut banuti de au si de deschis studioaie , e cam groasa ...situatia .Inseamna ca sunt bune ! :wink:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamChatStudio » 30 Mai 2015, 01:14

Trash..la cata prostie exista in industrie poti scrie la ora actuala absolut tot ce vrei,candidate cu creier se gasesc din ce in ce mai putine,le-au stricat altii mult inaintea celor care ar fi putut sa le dovedeasca contrariul.Scriu orice si oricum doar sa agate,nu stiu de ce te miri atat,ti se pare ca in ultima vreme iti vin la interviu absolvente de Harvard?Daca te uiti in facebook,iti pui mainile in cap citind commenturile celor tentate de venirea in industrie,alafabete e putin spus,agramate deja e compliment,prostie de inalta clasa si grad maxim de retard.De ce nu ar profita unii de pe urma lor?
Nici nu vreau sa-mi inchipui cum este sa ai un studio mare si sa ai zeci de interviuri pe zi,cred ca o iei pe Xanax,ce istorii aud in ultima vreme de la alti colegi,ma sperie.
Din punctul meu de vedere,fiecare om primeste ce cauta si mai ales ce merita asa ca am incetat demult sa-mi mai fac griji pentru altii,cam asta ar trebui sa faci si tu,treci peste orice vezi pentru ca deja nu se mai poate face nimic,ce a fost rau s-a facut deja...demult.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde BasGLM » 30 Mai 2015, 13:43

googlefun scrie:
BasGLM scrie:Nu stiu cum , sau cum nu , cred ca s-au deschis sute de studiouri in ultima luna si toata lumea are la descriere . ..

Salut BasGLM@

Sigur trebuie sa se fi strecurat o greseala pe undeva ,cand afirmi ca s-au deschis sute de studiouri in ultima luna .Cum sa fie posibil asa ceva ? Sute ?? Probabil s-au inchis alte cateva zeci , iar drept "razbunare" ,proaspetele somere de acolo , s-au apucat ele sa deschida fiecare cate unu'... :lol:
Daca calculam in alt mod , nu mai iese socoteala cu sutele de studioaie ...
.

sorry voiam sa scriu "sute " , am uitat de perechea ce semnifica ,plasate in unele contexte, o ironie ( " " ) :d
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj