De la 12 ani cu vibratorul in Pussy!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde joesancez » 08 Mar 2008, 12:46

ziua de ieri ma inveselit foarte mult in special o stire de la stiri :lol: cu una copila de 12 ani carei-a i-a ramas vibratorul in pussy (o pasare)... si nu mai putea sa-l scoata ...avand nevoie de interventia doctorilor

Se pare ca se antrena rau...

si acum curiozitatea este daka la 12 ani nu ii mai ajungea "cucul"(o alta pasare)...ce o sa faca mai tarziu? sau de cand si-a inceput activitatea sexuala? ori aceasta nefericita intamplare sa datorat chiar faptului ca ea vroia sa ...beep ...si sa gandit sa vada mai intai cu un plastic cum e :lol: mi-a placut totusi ce a sugerat o persoana... sa se inceapa din Gradinita predarea Educatiei sexuale..

Eu rog SEX shopurile...sa nu mai vanda la copile decat jucarii care au atasate un snur de ata... putand fi purtat si la gat cum purtam noi cheia cand eram mici...sa nu o pierdem
...asta pt a evida pierderea prin abisuri...sau imposibilitatea de al scoate.....
+ sa trebuie sa ataseze si instructiuni.... si sa le explice copilelor,,,ca odata ce la bagat e simplu tragi de ata si apare...

Smile
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde SweetAngel » 08 Mar 2008, 13:21

joesancez scrie:ziua de ieri ma inveselit foarte mult in special o stire de la stiri :lol: cu una copila de 12 ani carei-a i-a ramas vibratorul in pussy (o pasare)... si nu mai putea sa-l scoata ...avand nevoie de interventia doctorilor

si acum curiozitatea este daka la 12 ani nu ii mai ajungea "cucul"(o alta pasare)...ce o sa faca mai tarziu? sau de cand si-a inceput activitatea sexuala? ori aceasta nefericita intamplare sa datorat chiar faptului ca ea vroia sa ...beep ...si sa gandit sa vada mai intai cu un plastic cum e :lol: mi-a placut totusi ce a sugerat o persoana... sa se inceapa din Gradinita predarea Educatiei sexuale..

Eu rog SEX shopurile...sa nu mai vanda la copile decat jucarii care au atasate un snur de ata... putand fi purtat si la gat cum purtam noi cheia cand eram mici...sa nu o pierdem
...asta pt a evida pierderea prin abisuri...sau imposibilitatea de al scoate.....
+ sa trebuie sa ataseze si instructiuni.... si sa le explice copilelor,,,ca odata ce la bagat e simplu tragi de ata si apare...

Smile

cred ca era a mamei sale si o fi vazut-o pe ea si a incercat si fata..lol
SweetAngel
User Activ
User Activ

Mesajde ContSters2 » 12 Mar 2008, 14:01

joesancez scrie:ziua de ieri ma inveselit foarte mult in special o stire de la stiri :lol: cu una copila de 12 ani carei-a i-a ramas vibratorul in pussy (o pasare)... si nu mai putea sa-l scoata ...avand nevoie de interventia doctorilor

Smile

Si asha si a inceput lunga cariera de viitor model pe Jasmin, mey acum trebuie sa faci ceva practica inainte de a intra pe anumite siteuri si probabil ca a auzit ea ceva de award-ul de pe Jas.Sa vedeti cand o intra pe site .......

Mie mi place mult rubrica babe violate de la stiri :lol:
ContSters2
VETERAN
VETERAN

Mesajde Utilizator01 » 12 Mar 2008, 20:48

SINSARCHANGEL scrie:[Mie mi place mult rubrica babe violate de la stiri :lol:

Cred ca si lor:D
Utilizator01
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }