Alte activitati?

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde Bukur » 03 Iun 2008, 14:08

care,cu ce va mai ocupati pe langa chat?eu am o canisa,cresc ciobanesti carpatini si cane corso,iar pe viitor intentionez sa fac un magazin micut..incep sa ma satur crunt de video-chat...si totusi ma lovesc de o dilema,nu prea se fac in alt domeniu banii care se fac aici... :roll:
Bukur
User Junior
User Junior

Mesajde bunny_yammi » 05 Iun 2008, 13:23

intr-un fel sau altul s-a mai discutat subiectul asta.probabil ca multi sunt si retinuti in a da detalii.
bunny_yammi
User Activ
User Activ

Mesajde Bukur » 05 Iun 2008, 14:21

faceam si eu conversatie :) ma gandeam sa fac un studio,am mai incercat eu dar nimic serios,dar si asa e mare concurenta,plus ca multe dintre modele prefera sa lucreze de acasa,oricum dupa 4 ani de chat,ma pot lauda ca mi-am facut o casa,am schimbat 3 masini si am cheltuit multi bani ca prostu`.... dar incep sa ma satur de domeniu,eu unul cred ca strang bani pt un mag de telefoane mobile si accesorii,astea vor merge intotdeauna!

si pt doritori,in iulie trebuie sa imi fete cateaua,ciobanesc carpatin,caini de companie si de show,cu pedigree.. preturile incep de pe la 200 de euro ;)
Bukur
User Junior
User Junior

Mesajde Bukur » 23 Iul 2008, 22:57

cateaua a fatat,sunt 5 masculi si 2 femele,din luna septembrie pot fi luati,care vrea.. sau daca stiti pe cineva care vrea un caine atat de show cat si de companie.. go 4 it ;)
Bukur
User Junior
User Junior

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj