Alt site sa inlocuiesc Cams?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde missloco » 13 Oct 2013, 00:35

Dragilor, mai ales cei care lucreaza pe cams , saptaman asta ati avut cumva probleme cu conectarile? mai ales azi , sambata 13.10. no offens dar deja ma apuca nervii si apelez la bunavointa voastra a-mi recomanda un alt site bunisor ( ca bun nu cred ca mai exista ) deoarece stau degeaba pe cams . nici trafic , multe deconectari, si imposibil sa ma conectez :p multumesc !
missloco

Mesajde GlamourFoto » 13 Oct 2013, 01:29

Buna,

Sunt cateva siteuri pe care se pot face $$ cand un anumit site nu mai merge,
de obicei sunt celelalte siteuri mari:
- livejasmin
- streamate
- xlove
- adultwork
- ifriends / cc / imlive
Indicat ar fi daca nu ai cont facut acolo sa beneficiezi la maxim de perioada de promovare, daca nu mai ai cum sa beneficiezi de respectiva promovare sa stai online cat mai mult sa te faci cunoscuta membrilor ( avand in vedere ca esti model relativ nou si lumea nu te stie )
Profilul aranjat frumos si calitate video buna (neaparat HD), sunet etc etc

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde missloco » 13 Oct 2013, 03:52

Multumesc mult de tot :)
missloco

Mesajde GlamourFoto » 13 Oct 2013, 12:46

missloco scrie:Multumesc mult de tot :)

Pentru nimic.

Spor maxim acolo si sper sa-ti revii la incasari ( daca nu se va intampla imediat nu renunta trebuie sa ai un pic rabdare pana cand te vor cunoaste membrii, sa nu uiti sa acorzi atentia potrivita calitatii )
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde inocenta » 13 Oct 2013, 19:37

Eu una mi-am luat vacanta de sambata dimineata ca nu mai puteam de draci , nu reuseam deloc sa ma conectez, imi dadea membrii afar din privat iar traficul era inexistent.Am fost la support si iata raspunsul dat de cel de acolo :
Charles: OK
Charles: Looks like your server was bad
Charles: I pulled it from the rotation. Members were able to stay in the room and were asking for you
Charles: Looks like its working now
Cu alte cuvinte recunosc si ei ca au servere de rahat dar ...asta e la romance merge si asa la americance sa fie bine .Mari nesimtiti
inocenta
User Junior+
User Junior+

Mesajde missloco » 14 Oct 2013, 20:21

woaaaaaaa!! super . ma bucur ca tie suppor-t-ulk iti raspunde .pe mine nici nu ma baga in seama . apoi nu mai zic de trafic :P si de clienti da-ti afara . in cazul tau si-a mai revenit ? mie imi merge din ce in ce mai prost !!! daca tu ai inceput sa plangi de nervi sambata dimineata , eu duminica dimineata am clacat .. dupa o noapte intreaga de stat in free si deconectata si membri datio afara si din privat . am reusit sa fac 10$ in 9ore :))) plus ca m'a mancat in cur sa imi iau vacanta cu o saptamana inainte. in concluzie am avut zile de cosmar!!:))) daca tot suntem la capitolul support! cum
Dumnezeului ai dat de ei ?:)
missloco

Mesajde inocenta » 14 Oct 2013, 21:22

Eu vorbesc cu ei online pe site si imi raspund tot timpul .Problema e ca nu fac nimic altceva decat sa imi spuna tot felul de bazaconii :).Eu am noroc ca am fanii mei care vin zilnic si de bine de rau imi ating targetul sa zic asa dar nu imi convine pentru ca nu te poti bizui la infinit pe regulari iar daca nu am de unde sa atrag membrii noi atunci ... e jale.Oricum nu ai ce face, eu una m-am resemnat mai stau putin si ma mut nu are rost sa imi fut creierii pentru niste idioti nesimtiti.
inocenta
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj