Alegerea studioului in care sa lucrezi

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde coco_ch » 02 Aug 2012, 07:55

propun ca dupa retragere, poca sa deschida studioul pentru vizite . intrare libera :)
coco_ch
User Junior+
User Junior+

Mesajde Studio20 » 03 Aug 2012, 16:41

Tocmai am terminat un interviu la care noua noastra colega (spun asa intrucat a decis sa lucreze la noi) m-a intrebat ce e cu ofertele pe care le-a vazut la multe studiouri cu "bonusuri de angajare", "avans 100 euro" si altele similare. Apoi mi-a spus ca a ales Red pentru ca tot ce am promis pare decent si deci real, nu a vazut nici o exagerare in ceea ce i-am comunicat pe site, telefonic si azi la interviu.
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 03 Aug 2012, 20:42

RedStudio scrie:Tocmai am terminat un interviu la care noua noastra colega (spun asa intrucat a decis sa lucreze la noi) m-a intrebat ce e cu ofertele pe care le-a vazut la multe studiouri cu "bonusuri de angajare", "avans 100 euro" si altele similare. Apoi mi-a spus ca a ales Red pentru ca tot ce am promis pare decent si deci real, nu a vazut nici o exagerare in ceea ce i-am comunicat pe site, telefonic si azi la interviu.

E si ea mica si naiva ,saracuta si pune multe intrebari:))Oare cine o fi dat prima data bonus de angajare? :roll:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj