Album Glamour pe LiveJasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Atdresort » 28 Oct 2014, 02:38

Imi cer mii de scuze pentru deranj.
Tocmai ce am deschis un studio in Bucuresti, si am o problema: Orice poza as face nu imi este acceptata. Am cumparat o panza de culoare neagra pe care vreau o sa folosesc ca background. Credeti ca imi vor fi acceptate pozele?
Atdresort

Mesajde spk_admin » 28 Oct 2014, 04:53

daca nu le accepta cu negru, poti incerca alta culoare .... .
spk_admin
User Junior
User Junior

Mesajde Smart » 28 Oct 2014, 08:12

Pai in primul rand...zine si noua ce echipamente detii...dupa mai vedem noi care e treaba cu panza :)
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde black&white » 29 Oct 2014, 17:08

Mai lipseste sa ne anunti ca faci poze cu telefonul :D
black&white
User Junior
User Junior

Mesajde GlamourFoto » 30 Oct 2014, 11:13

Atdresort scrie:Imi cer mii de scuze pentru deranj.
Tocmai ce am deschis un studio in Bucuresti, si am o problema: Orice poza as face nu imi este acceptata. Am cumparat o panza de culoare neagra pe care vreau o sa folosesc ca background. Credeti ca imi vor fi acceptate pozele?

Cerintele celor de la jasmin, sunt din ce in ce mai mari in ce priveste fotografiile aceptate, au inceput timid in vara anului 2013 si au tot crescut nivelul general al fotografiilor asa ca sunt atenti la calitatea oferita de echipamentul folosit, se uita la setup-ul de iluminare el trebuie sa fie setat corespunzator, editarea sa nu fie excesiva, la incadrare, la decor,

Panze si alte tampenii de acest gen putin probabil sa fie acceptate asa ca te chinuii degeaba,

Citeste aici despre fotografia de profil sunt mentionate toate cerintele lor.

Citeste aici despre Glamorous Gallery si despre celelalte categorii.

Ai sa vezi cerintele ai sa vezi exemple, ai sa vezi cum arata acele fotografii, unde sunt facute si foarte important cum sunt facute si daca ceea ce faci tu este pe acolo poti sa te certi cu ei, daca nu ...

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde ruskimeb » 30 Oct 2014, 20:17

Off : Binenteles ca trebuia sa te ajute cu un comentariu foarte util si black&white
ruskimeb

Mesajde Nephthys » 30 Oct 2014, 21:03

Panza tre' sa fie neaparat satin, astia de la LJ nu accepta carpe low standard!
Nephthys
User Activ
User Activ

Mesajde evaeva1 » 31 Oct 2014, 07:31

respect pentru cei ce pot raspunde on topic, indifferent cat de hilara si la mintea cocosului poate parea o intrebare a unui user! Nu voi intelege niciodata oamenii care isi irosesc timpul liber cu mistouri si jigniri gratuite! cu siguranta scopul forumului nu este acesta
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde Smart » 31 Oct 2014, 07:42

Sa stii ca e destul de greu sa raspunzi serios la anumite chestii...De exemplu cum ai reactiona daca ti-ar cere cineva ajutorul sa construiasca o masina, si ti-ai da seama ca respectivul nu stie nici ce e aia o roata de rezerva? Si eu si mai ales Glamour am putea sa dam foarte multe explicatii dar la ce bun cand cel care intreaba nici nu intelege termenii?...

P.S. Aici se vorbeste mai mult de croitorie decat de fotografie...si la croitorie eu nu ma pricep :)))
Smart
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj