Ajutor Streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde gogosica » 10 Ian 2015, 14:16

buna ! Sunt noua aici pe site, cu toate ca am mai citit din discutiile voastre cand mai aveam nevoie de ajutor, cautand pe google. :wink: fac videochat de 2 ani de acasa si pana acum am lucrat doar cu livejasmin. eram un performer cunoscut faceam bani frumosi dar mi au blocat contul pt ca am incalcat o regula cruciala fara sa realizez, si m au pus sa mi deschis cont nou. problema e ca traficul meu e acum e egal 0...din 1000 12000 1500 de guesti membrii noi si membrii fideli nu ma mai gaseste nici dracu stand pe pagina 10 11...e frustrant sa o iei de la 0.

asa ca m am hotarat sa incerc si pe alt site cum e Streamate. mi am facut contul imi scrie ca e in asteptare de a fi aprobat. intrebarea mea este care e procentajul pe care eu il primesc...se poate creste ca la LJ procentajul ? am inteles ca seamana cu LJ free chat si pv si group pv. Mentionez ca stilul meu este vorba multa daca doreste membrul pot vb despre orice subiect mult timp, engleza o stapanesc foarte bine.

La capitolul show nu fac nimic hardcore. Imi place sa fac teasing dirty talk. Nu folosesc toys. Asta e preferinta mea. Orice informatie despre el este binevenita. Multumesc in avans pt raspunsuri si imi cer scuze daca a mai fost cumva acest topic. Spor la toata lumea.
gogosica

Mesajde sweetkitty » 15 Ian 2015, 22:01

Eu pe streamate am dat de hardcore la greu :))).. Si toti fetishistii din lume veneau la mine :))) nu stiu ce anume-i atragea , ideea e ca pe streamate membrii cam stiu ce vor de la un model , nu prea tine vrajeala de pe jasmin :) . Si app trebuie sa folosesti encoderul pentru un trafic mai bun. Procentul este fix 30% . Sper sa te intelegi cu site-ul , eu am renuntat la el . Bafta !!!
sweetkitty
User Junior
User Junior

Mesajde gogosica » 16 Ian 2015, 08:26

Multumesc pt raspund. Deocamdata nu am dat de din astia hardcore deloc.. Idee e ca nici nu ploua cu membrii momentan, poate si din cauza ca sunt inca noua, dar parca vad cate o mica imbunatarire a traficului pe zi ce trece. Si acolo pe prima pagina am deja 80 active members who love you. Mai stau pe el sa vedem cum merge treaba in viitor. Si da folosesc si encoder ul

Apropo mi au aprobat contul si pe Ifriends dar acolo surpriza, m am logat vreo 3 zile la rand dar sincer batea vantul. La modul ca aveam doar n membru in camera... Dezamagita de el. Ma asteptam la altceva Asa e si la voi? . Daca mai aveti vreo sugestie de site cu free chat..? Si nu numai. De Streamray aka Cam Contacts imi poate zice cineva ceva? Merci si bafta tuturor! Ps la mine pe Jasmin de cand cu contul asta nou e MORT! 10 guesti in camera all the time si membrii rataciti sau regulari ce ma mai scot "din foame" :o :shock:
gogosica

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj