Ajutor Payo

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde GabrielleDoll » 26 Iun 2014, 13:52

Unfortunately, we were unable to process your application with the information provided.

In order to continue processing your application, we will need you to provide a proof of residence for your address.

Acceptable forms of proof of residence are:
A government-issued ID with your name and the address in your application (it is important that you have the exact address on the document, or we will not be able to accept it as proof of residence);
A copy of your recent utility bill bearing your name and this exact address (examples of utility bills we accept are gas, water, electricity, landline phone, internet, cable, etc.).
We cannot accept bank statements, mobile phone bills, visas, or stamps in your passport.

If the address with which you registered is not your private, residential address, please provide your private address in the following format:
Street Address Line 1 (limit to 30 characters):
Street Address Line 2 (limit to 30 characters):
City/State:
Country:
Zip/Postal Code:

Asta am primit de la ei :|
Cum pot proceda? Eu nu am unde stau in chirie viza de flotant..
Si toate facturiile sunt pe numele proprietarei..
Un raspuns va rog, multumesc.
GabrielleDoll

Mesajde BoudoirFoto » 26 Iun 2014, 17:08

Ai incercat cumva sa aplici si sa iei cardul prin Livejasmin? Din cate stiu prin Lj nu este la fel ca atunci direct la Payoneer. Astept un raspuns din partea ta si poate te pot ajuta sa solutionezi aceasta problema.
BoudoirFoto

Mesajde GabrielleDoll » 27 Iun 2014, 12:36

BoudoirFoto scrie:Ai incercat cumva sa aplici si sa iei cardul prin Livejasmin? Din cate stiu prin Lj nu este la fel ca atunci direct la Payoneer. Astept un raspuns din partea ta si poate te pot ajuta sa solutionezi aceasta problema.

Buna. Eu am cont pe MFC pe LJ nu am , si sincer nu vreau sa imi fac pe el...
GabrielleDoll

Mesajde Versace » 27 Iun 2014, 14:19

In cazul in care este vorba de Payoneer...

GabrielleDoll scrie:If the address with which you registered is not your private, residential address, please provide your private address in the following format:
City/State:
Country:
Zip/Postal Code:

Iti spune clar mai sus ceea ce trebuie sa faci, si anume: "in cazul in care adresa cu care te-ai inregistrat nu este adresa personala, rezidentiala, te rugam ofera adresa ta personala in urmatorul forumat:"
Si aici pui adresa din buletin, in forma ceruta de ei. Le specifici in acelasi mail ca doresti sa iti livreze cardul la adresa cu care te-ai inregistrat, respectiv la adresa unde locuiesti fara forme legale.

Nu sunt familiarizat cu acest sistem de plata, nu lucrez cu Payoneer, dar asa vad rezolvarea problemei tale.
Versace
User Activ
User Activ

Mesajde Erno » 28 Iun 2014, 03:46

Si eu am aplicat la ei acum cateva zile, si tot flotanta am. Dar daca cer ceva, le dau fata/ verso la ID, factura RDS..gasesc eu ce :D
Erno

Mesajde GabrielleDoll » 01 Iul 2014, 12:13

Erno scrie:Si eu am aplicat la ei acum cateva zile, si tot flotanta am. Dar daca cer ceva, le dau fata/ verso la ID, factura RDS..gasesc eu ce :D

La mine facturiile sunt pe numele proprietarei , deci cu asta nu am vreo sansa
GabrielleDoll

Mesajde GabrielleDoll » 01 Iul 2014, 12:15

Versace scrie:In cazul in care este vorba de Payoneer...

GabrielleDoll scrie:If the address with which you registered is not your private, residential address, please provide your private address in the following format:
City/State:
Country:
Zip/Postal Code:

Iti spune clar mai sus ceea ce trebuie sa faci, si anume: "in cazul in care adresa cu care te-ai inregistrat nu este adresa personala, rezidentiala, te rugam ofera adresa ta personala in urmatorul forumat:"
Si aici pui adresa din buletin, in forma ceruta de ei. Le specifici in acelasi mail ca doresti sa iti livreze cardul la adresa cu care te-ai inregistrat, respectiv la adresa unde locuiesti fara forme legale.

Nu sunt familiarizat cu acest sistem de plata, nu lucrez cu Payoneer, dar asa vad rezolvarea problemei tale.

Mersi de raspuns, o sa incerc asa, acum am zis sa o las balta pana in august pentru ca plec din tara si daca mi-l trimit poate nu il mai gasesc cand ma intorc . Dar o sa incerc atunci sa le trimit orice detaliu .
GabrielleDoll

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj