Ajutor HIDE MY IP.

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde Ruxandra » 15 Noi 2011, 17:15

Imi poate da si mie cineva un link sau ceva de la un program "hide my ip"? Am gasit unul dar a mers 2 zile si a expirat trial. Nu am stiut unde sa postez. Am cautat pe internet dar nu au mers. Scria ca IP-ul meu este ascuns dar nu era. Multumesc mult.
Ruxandra

Mesajde GlamourFoto » 15 Noi 2011, 22:26

Poti cumpara softul folosit ca trial, care a mers bine si te-a multumit.

In rest sunt cateva metode de a naviga pe net cu alt ip, una din metodele easy este:

http://hidemyass.com/
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ruxandra » 15 Noi 2011, 23:05

Multumesc frumos de ajutor. Daca mai vrea cineva sa mai imi dea link sa nu ezite. :mrgreen:
Ruxandra

Mesajde readyforyou29 » 16 Noi 2011, 00:52

Ceva gratis si care merge garantat :mrgreen: .
Cine nu se descurca imi pare rau pentru el/ea , dar depinde si pentru ce folositi asa ceva:

http://www.xroxy.com/proxy-port-82.htm
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde Ruxandra » 16 Noi 2011, 17:46

readyforyou29 scrie:Ceva gratis si care merge garantat :mrgreen: .
Cine nu se descurca imi pare rau pentru el/ea , dar depinde si pentru ce folositi asa ceva:

http://www.xroxy.com/proxy-port-82.htm

Vroiam sa "spionez" niste fete online la un site care este banata Romania. :mrgreen:
Ruxandra

Mesajde Skins » 16 Noi 2011, 17:50

Eu unul nu as permite astfel de topicuri , dau prea mult acces pustanilor de tot felul la fetele noastre, si asa sunt ele suparate ca intra tot felul de mitocani romani care pe deasupra mai fac si CB la greu, daca mai punem si noi paie pe foc....parerea mea este ca , ar trebui sters acest topic.
Skins
VETERAN
VETERAN

Mesajde lovejuice » 16 Noi 2011, 17:53

Skins scrie:Eu unul nu as permite astfel de topicuri , dau prea mult acces pustanilor de tot felul la fetele noastre, si asa sunt ele suparate ca intra tot felul de mitocani romani care pe deasupra mai fac si CB la greu, daca mai punem si noi paie pe foc....parerea mea este ca , ar trebui sters acest topic.

sunt total de acord
lovejuice
User Junior+
User Junior+

Mesajde Ruxandra » 16 Noi 2011, 18:52

Skins scrie:Eu unul nu as permite astfel de topicuri , dau prea mult acces pustanilor de tot felul la fetele noastre, si asa sunt ele suparate ca intra tot felul de mitocani romani care pe deasupra mai fac si CB la greu, daca mai punem si noi paie pe foc....parerea mea este ca , ar trebui sters acest topic.

Ahh imi pare rau nu mi-am dat seama. Va asigur ca nu asta urmaresc. 3 prietene de ale mele m-au rugat sa intru sa vad cum se misca ca s-au pus pe HD. Si nu aveam cum. Daca doriti puteti sterge , nu este nici o problema. Stiu cum este sa intre tot felul de romani la free chat credeti-ma si imi pare rau chiar nu m-am gandit la asa ceva.
Ruxandra

Mesajde BABE » 16 Noi 2011, 19:03

SUBSCRIU!!!!!!!!!
BABE
User Junior+
User Junior+

Mesajde joesancez » 16 Noi 2011, 19:27

Ruxandra scrie: 3 prietene de ale mele m-au rugat sa intru sa vad cum se misca ca s-au pus pe HD. Si nu aveam cum.

Le spui sa deblocheze Romania de pe siteul pe care lucreaza, intra online, intri si tu si te uiti ca nu au romania banata si gata, :) le spui sa baneze romania din nou pt 5-7 minute nu moare nimeni.

Plus ca in cele doua zile timp in care ti-a functionat respectivul soft folosit, ai avut suficient timp sa-ti vezi amicele.
joesancez
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj