Ajutoor..JustCamIt.

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde Blondegal » 31 Mar 2012, 08:15

Buna dimineata! :) . Am o problema cu JustCamIt pe aw. Vizitatorii imi spun ca vad o poza in loc de video...si FPS e rosu...ceea ce e clar o eroare. :cry: Folosesc splitcam si am zis ca poate asta e de vina dar am incercat si fara si tot la fel se intampla. FPS e rosu si se vede o poza in loc de video. A mai patit cineva asa ceva? Va multumesc anticipat. :)
Blondegal

Mesajde pupuk » 05 Apr 2012, 00:51

incearca sa il downloadezi din nou, si sa fii foarte atenta daca ti-ai selectat camera care trebuie si inca ceva FPS pe rosu mi se intampla si mie, conexiunea, internetul etc..insa nu este o problema grava pentru mine cel putin, nu are treaba cu camera. P.S. daca ai nevoie de mai mult ajutor, lasa-mi mesaj si te ajut , succes
pupuk

Mesajde fetish » 05 Apr 2012, 12:27

Blonde cel mai probabil nu ai un net de calitate de asta ai fps ul pe rosu ,JustCamIt ul e productiv insa papa banda in draci
fetish
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Discutii Tehnice