Ajutati-ma cu un sfat in legura cu aceasta oferta

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde clauditza » 30 Sep 2006, 23:32

SALUT ALL...

Sunt Claudia si abia ce m-am logat pe acest site descoperit oricum de cateva zile.Cu mare placere am citit post-urile voastre si am dat de multe chestii interesante si folositoare.Pot spune ca nu sunt noua in avc, dar nici veche avand in vedere ca am 2 ani in "campul muncii".Este totusi multicel de cand nu mai am treaba cu web-ul cam-ul si pot spune, de ce nu, ca lucrurile nu-mi merg foarte bine , iar video-chat-ul m-ar putea scoate din perioada prosta.Precizez ca am colaborat doar cu studiouri in trecut, iar acum datorita circumstantelor nu pot( sunt in afara tarii),insa as dorii o altfel de colaborare. Cred ca se intelege de la sine: doresc sa lucrez pe cont propriu insa am nevoie de ajutorul cuiva 4 payment.Am primit si o oferta dar nu sunt decisa...mi s-a parut prea mare procentul si m-ati ajuta foarte mult cu un sfat -doua.Mi s-a oferit ajutor in schimbul a 25%...eu insa mai mult de 15 nu pun in joc.Ce parere aveti?... :roll:
clauditza

Mesajde Ericssson » 02 Oct 2006, 21:22

Procent suna a japca.
Incearca sa gasesti pe cineva care sa te ajute contra unui Fee lunar dinainte stabilit de comun acord.
Ericssson
User Activ
User Activ

Mesajde clauditza » 02 Oct 2006, 21:29

da...asta stiu, insa este cam dificil de aici de unde sunt...iar apoi si daca as fi fost in tara nu stiu cat de mult ar fii schimbat lucrurile.Este destul de greu sa ai incredere in cineva necunoscut.Cel putin persoana care imi facuse oferta o cunosteam personal, nu chat nu messenger sau alte "realitati virtuale" de genul... :) Oricum iti multumesc,ciao...
clauditza

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj