Adultwork - trafic si modele

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde PrincessEve » 23 Mar 2015, 11:57

Buna!!! Sunt un model cu experienta de vreo 6 ani in domeniu si fost administrator la cateva studiouri din iasi si suceava. As dori sa va intreb cum merge adultwork ul pentru celelalte modele in momentul de fata. Adresez aceasta intrebare deoarece am observat in mod constant o scadere a numarului de modele din Romania prezente online pe site, iar daca dau un search sa selectez doar modele in group/privat intotdeauna observ ca sunt foarte putine. Deasemenea, cred ca toata lumea a vazut cate modele din Uk au aparut pe site..dar si la ele preturile incep sa scada. Dar toate astea afecteaza fetele noi, care acum incep sa lucreze in domeniu. Astept Comentarii si pareri.
PrincessEve

Mesajde Svideo » 23 Mar 2015, 16:43

PrincessEve scrie:Buna!!! Sunt un model cu experienta de vreo 6 ani in domeniu si fost administrator la cateva studiouri din iasi si suceava. As dori sa va intreb cum merge adultwork ul pentru celelalte modele in momentul de fata. Adresez aceasta intrebare deoarece am observat in mod constant o scadere a numarului de modele din Romania prezente online pe site, iar daca dau un search sa selectez doar modele in group/privat intotdeauna observ ca sunt foarte putine. Deasemenea, cred ca toata lumea a vazut cate modele din Uk au aparut pe site..dar si la ele preturile incep sa scada. Dar toate astea afecteaza fetele noi, care acum incep sa lucreze in domeniu. Astept Comentarii si pareri.

Cand dau faliment sa ne spui, fac cinste la toti colegii/colegele de pe forum :)
Svideo
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 23 Mar 2015, 16:51

PrincessEve@ , nu am citit prea bine ce cereai acolo ,dar nici nu o mai fac .Roaga-te si tu sa dea faliment aia ,daca tot face cinste svideo@. Se preconizeaza sa fie regeasca cinstea de la el ,decat sa mai stau sa studiez ce e cu site-ul ala .
I-mi cer scuze PrincessEve pentru superficialitate /materialism (dialectic) ..dar prefer cinstea !!! :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde ProDomme » 23 Mar 2015, 17:02

PrincessEve scrie:Buna!!! Sunt un model cu experienta de vreo 6 ani in domeniu si fost administrator la cateva studiouri din iasi si suceava. As dori sa va intreb cum merge adultwork ul pentru celelalte modele in momentul de fata. Adresez aceasta intrebare deoarece am observat in mod constant o scadere a numarului de modele din Romania prezente online pe site, iar daca dau un search sa selectez doar modele in group/privat intotdeauna observ ca sunt foarte putine. Deasemenea, cred ca toata lumea a vazut cate modele din Uk au aparut pe site..dar si la ele preturile incep sa scada. Dar toate astea afecteaza fetele noi, care acum incep sa lucreze in domeniu. Astept Comentarii si pareri.

Intradevar Adultwork poate nu merge cum mergea odata dar cu siguranta va exista pentru mult timp de acum inainte indiferent de cate modele din Romania sunt pe acest site...
ProDomme

Mesajde BasGLM » 23 Mar 2015, 22:02

Svideo scrie:
Cand dau faliment sa ne spui, fac cinste la toti colegii/colegele de pe forum :)

vezi ca nu uit ca faci cinste :))

dar cand pica , o sa fac si eu una :)
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Mesajde PrincessEve » 24 Mar 2015, 00:06

BasGLM scrie:
Svideo scrie:

Dupa cum se vede, cred ca o sa fie cat de curand faliment pe Romania:))
PrincessEve

Mesajde googlefun » 24 Mar 2015, 01:00

PrincessEve scrie:
BasGLM scrie:
Svideo scrie:

Dupa cum se vede, cred ca o sa fie cat de curand faliment pe Romania:))

Citind mai bine ce a spus svideo , mi-a cam pierit entuziasmul cu cinstea . Mai degraba invers : a vrut sa reconfirme ca merge bine .De data asta ma pacalit si pe mine limbajul .... :wink:
Ca daca era in picaj site-ul ,nu se grabea sa anunte , fiind foarte multi colegi/college :wink: ! Eu eram gata deja sa anunt si vreo cativa care au fugit de pe forum in huiduieli , oua aruncate dupa ei ..
Pentru ..cvorum ,nu de alta . :D

P.S Probabil sa fi fost adevarat si sa se confirme ,ar fi fost o avalansa de inscrieri si de pe celalalt forum ,devenit intre timp mausoleu :lol: .Toti refugiatii /transfugii ar fi revenit aici evlaviosi ,alergand cu gandul la cinstea lui svideo , stiind cu totii ca posibilitati .... cam are :wink:

looooooooooooooooooooooool

PS 2 So , PrincessEve@ ..........Welcome to the forum !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde dragica1 » 24 Mar 2015, 12:47

Ar trebui sa mearga traznet pentru modelele din zona ta,ca doar aveti o somitate cu coada adanc infipta in site care va reprezinta cu succes,nimic din Romania nu misca acolo fara aprobarea lui.Apropo,ai cerut si parerea distinsului personaj?
dragica1
User Junior
User Junior

Mesajde PrincessEve » 24 Mar 2015, 13:30

dragica1 scrie:

Ar trebui sa mearga traznet pentru modelele din zona ta,ca doar aveti o somitate cu coada adanc infipta in site care va reprezinta cu succes,nimic din Romania nu misca acolo fara aprobarea lui.Apropo,ai cerut si parerea distinsului personaj?

Ce e drept, inca nu am discutat cu Sk despre traficul de pe site pt k de obicei ii trimit mailuri doar atunci cand sunt anumite probleme legate de conturi/payment uri pe care nu le pot rezolva singura si deci as avea nevoie de sfatul lui. Dar o sa ii dau un mail. Ce am mai observat pe site e ca s-a inmultit modelele din lituania/letonia, albania, cehia si anglia. Oricum vorba ta, din punctul meu de vedere e foarte rau ca au aparut multe studiouri in zona care baga absolut orice fel de fata pe camera. Patronii nu mai fac selectie cand e vorba de fete, adica sa aiba in vedere cunostintele de limba engleza, cultura generalam pregatire, aspect fizic. Cu cat mai multe, cu atat mai bine- aceasta e politica lor. Acum membrii de pe adult cauta strict fete care sa stea foarte bine la toate capitolele. Cu alte cuvinte, se strica piata din ce in ce mai tare.
PrincessEve

Mesajde ad.mika » 05 Apr 2015, 20:00

Buna..doresc si eu sa fac un profil pe adultwork fara alerta ma poate ajuta cineva multumesc!!!
ad.mika

Mesajde PrincessEve » 16 Apr 2015, 07:55

ad.mika scrie:Buna..doresc si eu sa fac un profil pe adultwork fara alerta ma poate ajuta cineva multumesc!!!

Cum adica vrei un profil fara alerta? Nu prea iti inteleg intrebarea, ad.mika. Alerta este folosita de membri pentru a fi anuntati cand modelul intra pe directcam sau e available pt booking. Problema se rezolva foarte usor oricum, daca ai bifat sa fii anuntata cand intri chiar tu online. Dai la vizualizare profil si debifezi ''alert me when this member becomes available'' sau ceva de genul. Daca ai alte intrebari, te astept. Succes!
PrincessEve

Mesajde JonCunCoi » 30 Apr 2015, 23:32

Si mie imi apre ALERT!! si nu stiu cum sa scap de ea :(
Ma ajuta si pe mine cineva ??

Alert: The authenticity or legitimacy of this member's profile has been brought into question. Please exercise caution. (more info.)
JonCunCoi

Mesajde BABE » 13 Mai 2015, 01:42

Eu nu mai inteleg sitele asta..in ultimele doua saptamani mi a scos peri albi....
Intai ma aratau din ungaria..si mi au scos nr d tel si n am mai stiut de status dc am bookings si tot ce tine de nr de tel....
Asta seara intrau ieseau intrau ieseau...dupa o sec ieseau..nici nu apucau sa ma vada...si m a mai deconectat si din justcamit si mi a dat error la logare....
Nu stiu ce li s a intamplat...dar sper sa rezolve...mie chiar imi placea sitele asta si imi mergea si bine pe al...
A mai patit cineva ce patesc eu ?
BABE
User Junior+
User Junior+

Mesajde PrincessEve » 20 Iun 2015, 17:27

JonCunCoi scrie:Si mie imi apre ALERT!! si nu stiu cum sa scap de ea :(
Ma ajuta si pe mine cineva ??

Alert: The authenticity or legitimacy of this member's profile has been brought into question. Please exercise caution. (more info.)

Trimite mail lui SK si intreaba-l care e problema. Bine, problema ta e ca pprobabil trb reinnoite documentele, pozele pt cont. O sa iti spuna el ce si cum. Good luck!
PrincessEve

Mesajde PrincessEve » 20 Iun 2015, 17:30

BABE scrie:Eu nu mai inteleg sitele asta..in ultimele doua saptamani mi a scos peri albi....
Intai ma aratau din ungaria..si mi au scos nr d tel si n am mai stiut de status dc am bookings si tot ce tine de nr de tel....
Asta seara intrau ieseau intrau ieseau...dupa o sec ieseau..nici nu apucau sa ma vada...si m a mai deconectat si din justcamit si mi a dat error la logare....
Nu stiu ce li s a intamplat...dar sper sa rezolve...mie chiar imi placea sitele asta si imi mergea si bine pe al...
A mai patit cineva ce patesc eu ?

Daca te aratau din Ungaria, problema e de la providerul de internet. Ia=ti un net cu IP fix, mai mult upload. In legatura cu membrii, da un mail lui SK fi vb despre problema ta. Good Luck
PrincessEve

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj