AdultWork

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde Aia mica » 12 Sep 2012, 23:00

Am trimis un mail la studio, dar inca nu am primit nici un raspuns.. si contul e tot acolo. Sa speram ca rezolva!
Aia mica

Mesajde lovejuice » 13 Sep 2012, 17:12

Aia mica scrie:Am trimis un mail la studio, dar inca nu am primit nici un raspuns.. si contul e tot acolo. Sa speram ca rezolva!

vorbeste cu cei de la adultwork,nu cu studioul
lovejuice
User Junior+
User Junior+

Mesajde Aia mica » 13 Sep 2012, 23:10

Off, am cautat pe site.. dar nu am dat de nici o adresa de email:| Poti sa ma ajuti tu?
Aia mica

Mesajde lovejuice » 16 Sep 2012, 20:45

Eu prin SweetKick am rezolvat problema .El este adminul de la AdultWork pe Romania
Adrese de contact AW:
boss@sweetkicklimited.com
http://www.sweetkicklimited.com
http://sweetkick.adultwork.com

Sper sa iti fie de ajutor
lovejuice
User Junior+
User Junior+

Mesajde andra21 » 30 Sep 2012, 19:32

Buna tuturor! Am o mica, mare nelamurire :( am incercat sa mi fac cont de performer individual si spre final, mi s a cerut un nou document, pentru a mi demonstra identitatea....gen pasaport sau permis de conducere...nu detin niciunul din acestea doua...intrebarea mea este: chiar nu se poate activa contul fara al doilea act??? Incerc sa dau de SweetKick, despre care se zice ca se ocupa si de modelele romance, insa nu reusesc sub nicio forma :( ati putea sa ma ajutati? sa mi dati o idee? mentionez ca am citit tot ce se putea despre asta si nu am gasit raspuns.....va multumesc frumos! spor la $$$!
andra21
User Junior
User Junior

Mesajde Aia mica » 01 Oct 2012, 01:02

Eu am discutat cu el prin email... Nu e obligatoriu permisul sau pasaportul. Iti trebuie o fotografie cu buletinul (sau buletinul scanat) si o fotografie in care sa ti o foaie in mana pe care sa scrie adultwork.com iD-ul tau de performer si data curenta (adica data la care trimiti cele doua fotografi)
Aia mica

Mesajde Aia mica » 03 Oct 2012, 23:29

Aia mica scrie:Eu am discutat cu el prin email... Nu e obligatoriu permisul sau pasaportul. Iti trebuie o fotografie cu buletinul (sau buletinul scanat) si o fotografie in care sa ti o foaie in mana pe care sa scrie adultwork.com iD-ul tau de performer si data curenta (adica data la care trimiti cele doua fotografi)

EDIT: Nu mai accepta conturi daca nu ai pasaport sau permis:D
Aia mica

Mesajde GabrielSaba » 20 Oct 2012, 11:34

Buna AiaMica m-ar interesa si pe mine sa ma ajuti putin in legatura cu adultwork. trebuie doar sa trimit mail la adresa care ai dat-o tu ?
GabrielSaba

Mesajde KateGirl » 22 Oct 2012, 13:21

Aia mica scrie:
Aia mica scrie:Eu am discutat cu el prin email... Nu e obligatoriu permisul sau pasaportul. Iti trebuie o fotografie cu buletinul (sau buletinul scanat) si o fotografie in care sa ti o foaie in mana pe care sa scrie adultwork.com iD-ul tau de performer si data curenta (adica data la care trimiti cele doua fotografi)

EDIT: Nu mai accepta conturi daca nu ai pasaport sau permis:D

Pff, dar nu toate fetele au aceste documente, mi se pare stupid:( Apropo, cat inseamna 1 credit acolo pentru banii primiti de model?
KateGirl

Mesajde fantasyclub » 28 Oct 2012, 02:31

Buna tuturor , mi-am deschis de curand cont de studio pe AW , care sunt pasii care trebuiesc urmati pentru a intra in ''free chat '' iar de acolo , ''pvt chat '' ce setari trebuiesc facute? acum cand se intra pe site , apare pe imagine ''chat only'' e ok ? multumesc mult de tot !
fantasyclub

Mesajde fetish » 28 Oct 2012, 10:19

Kate 1 credit este 1 lira

Fantasy ca sa setezi free chat sau nude only cum ai tu acum treb sa te duci in pagina de logare pe aw la My details -Edit profile-Webcam-Edit direct cam settings si acolo bifezi I will camand chat for free

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde fantasyclub » 29 Oct 2012, 04:13

mersi mult fetish ! spor la $$
fantasyclub

Mesajde dirtymozart » 25 Noi 2012, 00:04

In cat timp se primeste raspuns pentru inchiderea contului de studio?
dirtymozart

Mesajde goddess » 09 Feb 2013, 19:47

buna...cum imi fac cont pe adultwork...ma ajuta cineva? multumesc
goddess

Mesajde RTModels » 10 Feb 2013, 18:02

goddess scrie:buna...cum imi fac cont pe adultwork...ma ajuta cineva? multumesc

Te ajuta limba engleza. Serios acum, nimenii nu mai citeste nimic? toata lumea vrea mura in gura? Succes la citit, nu e greu, mai ales ca si SAD a scris aici pe forum cum sa te inregistrezi, foloseste cu incredere optiunea de search ;)
RTModels
User Junior+
User Junior+

Mesajde mr pierce » 01 Mar 2013, 08:54

salutare,am si eu o mica problema la care sper sa mi se raspunda.pe AW au si optiune pt gay sau trebuie sa dau pe gay swap?sper sa ma ajutati,sunt nou in ce priveste asta si de obicei cand caut infos mi se cere sa cotizez,fiind la inceput nu dispun de $,o zi buna tuturor
mr pierce

Mesajde fetish » 01 Mar 2013, 18:07

pt sectiunea de gay trebuie facut cont pe gay swap , multa bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde superfitness » 12 Apr 2013, 15:46

buna! stie cineva de ce nu mai merge adultwork-ul?:( n-am primit nici un mail de la ei in care sa zica ca au probleme,insa vad ca nu se mai deschide:( azi e deja a doua zi de cand nu merge
superfitness

Mesajde bondyalu » 14 Mai 2013, 16:17

Buna ziua am mare nevoie de ajutor sa fac si eu cont de studio pe adult work cine ma poate ajuta???
bondyalu

Mesajde evaeva1 » 31 Oct 2013, 07:43

Buna dimineata!

am avut o revelatie citind post-urile voastre, si am zis sa imi creez si eu un cont pe adultwork, gandindu-ma ca nu e o idee foarte buna sa merg cu un singur site! Dupa ce mi am prins urechile vreo 2 ore pe acolo :lol: ( de obicei crearea altor conturi pe alte site-uri nu mi a luat mai mult de 20 min, insa se pare ca asta e chiar ^^ deosebit^^am primit raspunsul de mai jos, din care nu inteleg de ce sunt acuzata<: ori ca pozele apartin unui alt model, ori ca de fapt, ei ar vrea ca pozele mele sa fie exclusiv pe siteul lor! Poate ma ajutati voi sa inteleg.... deja incep sa inteleg pe cineva care spunea ca se simte ca un infractor, cu toate ca nu a gresit cu nimic :roll:

Regrettably you seem to have felt it necessary to try and deceive the AdultWork.com Membership by uploading pictures to your profile that are not of you and are possibly taken from other websites/members.

Deception in any form is not tolerated on AdultWork.com and as a result your profile will now be suspended for two weeks. We used to warn people and reactivate them, but as no one took any notice, and carried on with picture swapping, we have been required to impose these bans.

Sorry, but perhaps a re-read of the terms of use to which you consented upon registration, would help avoid such issues in the future.

Your 3 Profile Pictures must be exclusive to AdultWork.com. If they are found on other Sites your membership will be terminated.

If you are found to be doing this again, your membership will be terminated, permanently.
evaeva1
User Activ
User Activ

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat