Adultwork-o mana de ajutor!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Michelle123 » 05 Mai 2013, 02:16

Paste fericit!
Am si eu o problema cu contul meu pe adultwork.Se pare ca profilul mi-a fost inlaturat pe motiv ca o poza nu coincidea cu fata mea(si ca ar fi primit plageri de la membri desi ma indoiesc)...Incer sa dau mail si sa le explic ca sunt pozele mele si ca o sa imi revizuiesc contul si o sa pun poze mai clare...dar se pare ca mailul pe care il am eu nu este cel bun:boss@sweetkicklimited.com
Cine ma poate ajuta sa ii contactez?
Credeti ca o sa mi-l redeschida?S-a mai confruntat cineva cu aceeasi problema?
Ideea e ca am si 200 de lire facute pe el acum cateva ore si dintrodata contul a fost "removed".
Va rog cine ma poate ajuta cu sfaturi as fi tare recunoscatoare...
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde Michelle123 » 06 Mai 2013, 03:54

Am rezolvat,
Multumesc anticipat.O zi buna tuturor
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde stefania » 13 Mai 2013, 18:38

ca sa nu deschid un nou topic, problema mea este legata tot de adultwork... eu am fost plecata, nu am lucrat vreo cateva saptamani.. si zilele trecute cand am vrut sa ma loghez pe softul justcamit (ca sa intru pe direct cam) imi da mesajul asta si nu ma conecteaza "Server Status : Connecting to Server, wait....
Server Status : Your profile is not set-up as offering webcam, DirectCam or DirectIM services
Server Status : Cannot Connect to Server
"

iar eu nu am modificat nimic la profilul meu, am si verificat, apare in continuare bifat ca ofer directcam. am dezinstalat si reinstalt softul justcamit si apare acelasi mesaj. eu chiar nu stiu ce sa ii fac, e prima data cand ma confrunt cu o astfel de problema... stie cineva ce as putea face?
multumesc
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 13 Mai 2013, 21:32

buna

am patit-o si eu recent prin febr tot dupa o per de absenta online . s-a rez f simplu , email la aw si imediat au activat direct cam ul din nou

presupun ca mai nou verifica periodic conturile si daca -s neutilizate le inkid temporar

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde stefania » 14 Mai 2013, 16:03

multumesc de raspuns.. o sa trimit un email la aw atunci.. oricum cam asta era pasul urmator
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde doremi » 16 Mai 2013, 09:54

Buna Stefania ,

Trebutie doar sa te loghezi pe site ul principal www.adultwork.com .. de duci in My Details /Registratsion Details si bifezi Webcam Work si Erotic Content .
Bafta .
doremi
User Junior
User Junior

Mesajde stefania » 16 Mai 2013, 13:38

wow, multumesc doremi... s a rezolvat asa de usor asa cum ai spus tu (m am luat cu altele si n am mai trimis mail la aw).
stefania
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj