Abordare sclavi

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde bibicel1 » 26 Aug 2014, 15:29

Hey.

Sunt relativ nou in treaba asta si am cateva intrebari pentru cei dispusi sa impartaseasca din experienta.
Ma lovesc in fiecare zi de "sclavi" ..care e treaba? cum decurge un astfel de privat..pt a satisface dorintele unui astfel de membru?
Ce ar trebuii facut dupa ce-l ai in privat?
bibicel1

Mesajde ChameoGirl » 26 Aug 2014, 19:16

Aici sunt foarte multe lucruri de spus. Ar trebui sa dai un google search pentru termenul de 'fetish' ca sa te lamuresti mai bine.

In general 'sclavii' au si un nickname sugestiv gen 'FootLover'(pt foot fetish), 'DiaperSlave'(pt diaper-pampers fetish), 'Sugardaddy' sau 'PiggySlave' sau 'Moneyslave' sau 'PayPiggyBoy' (pt Findom), 'Humiliateme' (pt humiliation) si muuultee variatiuni.

In general pt foot fetish el va cere sau tu ii vei arata talpile, picioarele, rasfira degetele de la picioare, zoom pe picioare,cu stockings sau fara. Aici intra si shoe dangle adica sa tii pantoful incaltat numai pe varful degetelor si sa il legeni pana cade etc.

Diaper fetish - membrul vrea umilit ca poarta pampers, il pui sa isi faca nevoile in el, razi de el, etc.
Pt CBT- cock and ball torture exista unelte gen stapler-capsator, paddle-un fel de spatula lata pt lovit,rope-sfoara,clamps-un fel de clamite rigide si mai multe variatiuni pe aceeasi tema.

Findom aka financial domination. Merge pe stilul glamour, bratty princess, spoiled greedy bitch. In general primesti surprize , iti cresti pretul in pvt esti nesimtita cu membrul, ii bati joc de el, ii iei banii si ii razi in fata etc.

Sunt enorm de multe de zis, in principal cand un sclav intra in pvt trebuie sa intri in rol, sa iei atitudinea demna si zeflemitoare, severa, cu nasul pe sus. Daca nu esti sigura ce vrea sclavul e ok sa zici 'So how do you plan to entertain me today, little slave?' sau 'Let's see what you're good at you wortheless piece of trash.'

Sper ca a fost de ajutor, vino cu cazuri mai concrete in caz de ceva.
ChameoGirl

Mesajde BrattyPrincess » 26 Aug 2014, 20:18

Bune sfaturi, dar cred că bibicel e băiețel, nu bratty princess :lol:
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde ChameoGirl » 26 Aug 2014, 20:21

BrattyPrincess scrie:Bune sfaturi, dar cred că bibicel e băiețel, nu bratty princess :lol:

O doamne am vazut 'sclavi' si mi s-a aprins asa tare becul incat am ignorat complet genul domnului Bibicel.

Imi cer scuze MasterBibicel, te rog trece la genul masculin pronumele,verbele,adjectivele si tot ce am mai feminizat din neatentie.
ChameoGirl

Mesajde bibicel1 » 02 Sep 2014, 20:35

asta sa fie problema. multumesc de sfaturi.
de obicei dupa ce-i aduc in privat urmeaza intrebarea lor : what should i do now, master? ma baga in ceata.. ca nu stiu cum ar trebuii sa decurga lucrurile pe firul lor normal cu genu asta de membru. De obicei dupa cateva minute e out. Banuiesc ca nu merge abordarea "lasa ma sa te cunosc "..de obicei ies cand intreb.
bibicel1

Mesajde googlefun » 02 Sep 2014, 22:46

bibicel1 scrie:asta sa fie problema. multumesc de sfaturi.
de obicei dupa ce-i aduc in privat urmeaza intrebarea lor : what should i do now, master? ma baga in ceata.. ca nu stiu cum ar trebuii sa decurga lucrurile pe firul lor normal cu genu asta de membru. De obicei dupa cateva minute e out. Banuiesc ca nu merge abordarea "lasa ma sa te cunosc "..de obicei ies cand intreb.

Nope , nu prea merge sa le spui ca ar fi mai bine sa ne cunoastem ! E ca in clipul ala TV :"Sa-i lasam sa se mai cunoasca :D " si cealalta spune : "Vom avea un.....nepotel ! :D " ..deci numai e cazul de vrajeala :wink: .
"You need be in your kness, in front of me right now !
And of course I need keep eyes contact with my pig !
You need to know very well your place !
And your place is in your kness ! Just do it !
But ,I prevent you : You are not allowed to jerking off yourself while you please me ! "
Bla bla chestii destea .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde bibicel1 » 03 Sep 2014, 22:16

hai ca m-ai lamurit acum! multumesc mult si spor la banuti!
bibicel1

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj