300$ pe o lenjerie latex?

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde Ken » 02 Mar 2011, 23:20

pocahontas scrie:http://www.syren.com/ Daca vreti latex adevarat nu bullshit pe care-l tai cu foarfeca sa-l scoti de pe tine.Preturile sunt pe masura dar calitate super.Recomand pentru cine isi permite.

Si eu cheltui destui bani pe tot felul de lucruri dar ca sa dau 300$ pe o rochita doar ptr a satisface un labar care oricum nu da 2 bani pe mine si pe toalele mele :?
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamChatStudio » 03 Mar 2011, 04:56

Ken scrie:
pocahontas scrie:http://www.syren.com/ Daca vreti latex adevarat nu bullshit pe care-l tai cu foarfeca sa-l scoti de pe tine.Preturile sunt pe masura dar calitate super.Recomand pentru cine isi permite.

Si eu cheltui destui bani pe tot felul de lucruri dar ca sa dau 300$ pe o rochita doar ptr a satisface un labar care oricum nu da 2 bani pe mine si pe toalele mele :?

Ken,eu nu am inteles niciodata ce esti,femeie sau barbat,dar e f naspa daca tu consideri ca ''labarul nu da 2 lei pe tine''....
2) Ipotetic , pentru tine,daca ai face 8-9-10 K cu rochia de 300 usd, ai lua rochia?
Uite,eu nu mai am nici timp ,nici rabdare si nici chef prea mult sa stau sa explic niste lucruri pe care le-am mai spus de alte jdemii de ori,stii de ce am fct eu performanta in fata unor fete net superioare ca infatisare ,varsta,etc?Unul dintre motive este ca eu dau 300 usd pe o ''carpa'' ,stiu sigur in mom in care imi fac o comanda de 2-3 mii de dolari , o sa-mi scot cel putin 20 mii +unicitate,popularitate,regulari ,etc.
Puteam sa scurtez totul intr-o sg fraza ,de ce dau atatia bani pe lenjerie,de ce evit siteurile din europa si cumpar din state chiar daca platesc mai mult,dar raspunsul meu probabil ca te baga mai mult in ceata.
Am pus linkul pentru ca stiu sigur ca sunt fete care nu posteaza,fete care fac performanta pe cat fetish/dungeon si care-si permit sa cumpere asa ceva pentru ca-si scot banii inzecit.
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 03 Mar 2011, 10:34

Tu crezi ca "labarii , membri , guestii" sau cum vrei tu sa le zici dau mai mult de 2 bani pe tine ? .... crezi ca vecinul tau sau vanzatoarea din colt dau mai mult de 2 bani ? .. dupa ultimul tau post nici eu nu mai dau 2 bani :(

Daca tu nu poti face bani decat daca te folosesti de rochite de 300 $ e grava situatia , dar probabil tu faci prezentare de moda si eu nu stiam asta ...
Spui ca dai mii de dolari la o comanda pe cateva "carpe" pai hai sa-ti spun un mare secret .. nu toti ne permitem , nu avem toti modele angajate :wink:
Nu cred si sigur nu se fac mai multi bani daca imi iau o camera sony evi HD1 sau daca dau pe o carpa 300$ + ca nu poti face primavara doar cu o singura carpa ... ori cumperi mereu ceva nou ori nu mai cumperi ....
Dupa cum spuneam si eu cheltui pe fel si fel de carpe si crede-ma ca as vrea macar 50 % din modele sa investeasca in costume si costumase cum investesc eu dar majoritatea au renuntat si la sutiene si chiloti ....
Probabil nu ti-a mers azi noapte daca tu la 5 dimineata aveai chef sa arunci cu vorbe taioase ... chiar nu avea rost sa ma impungi tocmai pe mine care am incercat sa te respect ... eu am spus o parere personala si cred ca multe modele sunt de aceiasi parere cu mine .....
Mereu vorbiti de categoriile fetish , dungeon .... dar mai suntem si modele care nu lucram la categoriile mai sus mentionate .... nu doar la aceste categorii se fac bani .
Da , ai dreptate , ipotetic pentru mine daca as face 8-9 mii pe luna ... dar nu as cumpara acele carpe de 300 $

Stii ce sunt curios .... am inteles ca esti un model de top pe ifriends .... probabil si mai mult ca sigur esti de la inceputuri cu ifriends timp in care ai putut sa-ti creezi un profil pe ifriends .... dar stii ce sunt curios oare daca ai incepe astazi sa lucrezi pe ifriends sau pe oricare alt site ai mai putea sa te ridici in topuri ? ... vrei sa-ti dau eu raspunsul la intrebare ? ... hai ca te las pe tine sa ghicesti :wink:
Va place sa va laudati cu , castigurile voastre de miii de coco .... dar nu judecati la rece , nu va ganditi ca nu toti facem videochat de 8 ani .
Spui ca ai ales ifriends ptr ca poti face ce vrei tu acolo , ok am inteles asta bravo tie dar stii ce cred eu ? .. cred ca pe alte site nu ai putut face fata , pur si simplu ai fost respinsa din start :wink:
Cum am mai spus eu am spus doar o parere personala fara sa jignesc dar tu ai dat un reply in care pe langa parerea ta personala ai si jignit direct sau indirect ... tocmai deasta nici 2 lei nu mai dau pe tine si pe topul tau de pe ifriends .....

Succes
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamChatStudio » 03 Mar 2011, 12:29

@Ken, ca sa nu mai postez tot carnatul in replay o sa-ti raspund la intrebari pe rand.Eu nu am pus linkul ala pentru cei/cele care lucreaza pe girls ,etc,este pus pe un post unde scrie ''LATEX''.
Nu am lucrat azi-noapte ,la ora aia am venit acasa.
Nu vad nimic jignitor in postul meu,reciteste postul poate intelegi mai bine.
Am avut si eu curiozitatea asta ca si tine de altfel ,daca as intra pe alt site as avea succes?Am avut si am,pe orice site ,chiar si pe jasmin,nu-ti mai spun pe ce pret stau acolo ca o sa spui ca ma laud.
Nu ai inteles nimic din postul meu,nu este nici o lauda acolo ,era o intrebare ipotetica,faptul ca tu nu dai 2 bani pe mine,who cares anyway?
Persoana mea nu are nici o legatura cu faptul ca eu detin si un studio,nu de acolo ma imbrac ,daca maine acel studio nu va mai exista ,eu inca pot sa tin tastatura in brate si cat timp pot face asta nu depind de nimeni,nici frica de munca nu-mi este .
Eu nu mai am cum sa incep iar pe ifriends,as vrea tare mult sa fac asta si cred ca as face fatza cu brio.
Nu haina/carpa face banii aia ,aduce un +.
Suntem off topic demult.Succesuri
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 03 Mar 2011, 15:25

da .....deci multam de post m am lamurit eu cu privire la niste chestiute legate de Ken pe care le cam banuiam de mult , eh asta e in viata iti iei teepe all the time :(
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 03 Mar 2011, 17:44

Asa este pocahontas ... suntem offtopic ...

fetish chiar nu era necesar postul tau ... stiu ce parere ai tu despre mine :) ... dar tu stii ce parere am despre tine :-j ?

am vazut eu viteji ... la topicul cu haine din china la 3 lei bucata va ingramaditi care mai de care dar mai aruncam cate un link cu haine de mii de coco ca sa dea bine :)

P.S: de data asta sa nu mai vii cu PM-uri ca nu le mai citesc @fetish
aaaa si vezi sa nu transpiri in latexul ala aka plastic ...

Hai Succesuri
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 03 Mar 2011, 18:20

da Ken poate iti va aparea aberant dar stiu ce parere ai u despre mine de fapt nu numai despre mine despre toate modelele de ep aici ai uitat ca ti ai exprimat -o in dulcele stil romanesc acum cateva luni ?

sau crezi ca toate suntem asa fraiere incat am crezut ca vezi doamne ai exagerat cand ne ai facut pe toate parasute ?

probabil ca in intelepciunea ta grandioasa ai crezut ca ai jucat perfect ; in fapt ai jucat un timp destul de lung un rol bun , sg lucru care efectiv m - a mirat este ca l ai jucat asa de mult timp..... cred ca te durea ficatul sa spui ce gandesti

sg lucru de care chiar imi pare rau in toata afacerea asta sunt alea 90 de mil pe luna pe care te laudai ca le faci in 4 ore ,chiar am vrut sa te cred , chiar am incercat

o zi buna

p.s. vezi ac nu ti am trimis pm ca de regula eu cu pm mai trimit urari de bine nu injurii pe alea le zik in gura mare
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde joesancez » 04 Mar 2011, 00:04

Nu am rezistat tentatiei sa nu scriu cateva cuvinte referitor la Ken Vs poca, pe scurt Ken, ai cam exagerat Poca a vrut sa faca un bine celor care cauta ceva deosebit si nu gasesc. Ar fi foarte multe de spus aici dar cred ca ar fi inutil + ca poca poate sa iti raspunda pe masura totusi vreau sa te lamuresc un pic:

Poca nu face respectivii $$$$ datorita unei rochite de 300$ ci ii face cu Capul ;) (stiu stiu asa ceva nu este posibil) totusi trebuie sa intelegi ca o rochita de genul este un mic accesoriu folosit.
Cat despre capacitatile ei ca performer ha ha vorbesti in necunostinta de cauza nu ai nici cea mai vaga idee cum este performerul poca.
Ken te inseli amarnic cu siguranta poate face fata cu brio cam pe orice site... inclusiv Jasmin unde a avut pretul maxim si nu a dus lipsa de pvt, dar acest aspect chiar NU conteaza si nu are nici o legatura cu pretul unuei rochite de pe un site :mrgreen:

Din punctul meu de vedere este unul din putinii membrii de calitate al acestui forum si un exemplu de urmat pentru multi, pacat ca acest lucru este mai greu de inteles si de realizat.
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 04 Mar 2011, 00:06

Si ce te-a facut mai fetish sa nu mai crezi ca fac 90 mil / luna ? ... btw 90 mil in cea mai proasta luna fara western , fara sa am studio ... doar din pvt
Nu crezi ca fac 90 mil doar ptr simplul fapt ca nu-mi iau carpe de 300 $ bucata ? ... nu stiu daca ai fost atenta dar eu am un copil in care trebuie investiti bani , vreau sa-i fac lui o viata frumoasa , sa-i pot da ceva cand se va face mare ..... nu va inteleg de ce catalogati un om dupa posibilitatile lui ....
Cat despre castigurile mele nu cred ca m-am laudat vreodata ... am spus doar ca eu lucrez mai putine ore (4-5 ore poate chiar si 6 ore) + ca eu nu lucrez noaptea , iar ca bani eu lucrez cu 2 site prioritare ptr mine , pe unul fac in jur de 1000 euro /pp iar pe celalalt 500 dolari /pp ... nu am cum sa ma laud cu sumele astea ptr ca realizez ca nu sunt nemaiintalnite .
Spre deosebire de altii poate , eu sa stii ca mai investesc in carpe dar ptr ca imi plac mie , in nici un caz ptr a ma place un membru insa in limita posibilitatilor , eu am alte prioritati in gestionarea veniturilor .

Ce rost a avut interventia ta in discutia mea cu pocahontas ? ... nu puteai tine in tine ? ... ca din cate am vazut nu te iubesti prea mult cu pocahontas si nici avocatul ei nu esti ....
Suntem total offtopic dar na ma vorbim si noi discutii ....
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 04 Mar 2011, 00:14

Joesancez ... te rog mai citeste punctul "2) " al lui pocahontas (punctul 1 nu stiu care era dar in fine ) ....

2) Ipotetic , pentru tine,daca ai face 8-9-10 K cu rochia de 300 usd, ai lua rochia?

si aici

Unul dintre motive este ca eu dau 300 usd pe o ''carpa'' ,stiu sigur in mom in care imi fac o comanda de 2-3 mii de dolari , o sa-mi scot cel putin 20 mii +unicitate,popularitate,regulari ,etc.

Deci haideti va rog frumos sa nu luam apararea doar ptr ca ne este prietena si o cunoastem personal ... chiar nu are nevoie de avocati ...
Nu am contestat faptul ca nu ar fi un model bun si ca nu o duce capul si cred ca asta se vede din postarile mele anterioare dar aici era vb despre altceva .
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 04 Mar 2011, 00:35

joesancez scrie: ii face cu Capul ;) (stiu stiu asa ceva nu este posibil) totusi trebuie sa intelegi ca o rochita de genul este un mic accesoriu folosit.

De unde esti atat de sigura ca eu nu stiam lucrul asta ? :roll: .... am dat eu quote poate vad si altii ce reprezinta o carpa de 300 $ ...

Asta ma deranjat mereu , cand sar unii ptr altii ....
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde joesancez » 04 Mar 2011, 00:54

Off Ken ....imi faci rezumat cu "Quote" chiar nu am dispozitia necesara si nici timp sa iti arat eu cum se face un post folosind Quotele..mai de mult mi se spus intr-un anume fel...

Pe scurt, cele doua texte citate de tine din spusele lui poca..ma lasa rece sunt absolut normale nu vad nici o neregularitate.

Citeste acum KEN cum te contrazici si te incurci in afirmatii... :lol:

Aici Poca este model bun de apreciat:
Ken scrie:Nu am contestat faptul ca nu ar fi un model bun si ca nu o duce capul

Iar aici Poca este un Model praf, incapabil, care ar fi respins din start..cum vine asta Ken? cum te poate respinge un site din start?...pe tine ca model .. off.
Ken scrie:Cred ca pe alte site nu ai putut face fata , pur si simplu ai fost respinsa din start
Ken scrie:stii ce sunt curios oare daca ai incepe astazi sa lucrezi pe ifriends sau pe oricare alt site ai mai putea sa te ridici in topuri ? ... vrei sa-ti dau eu raspunsul la intrebare ? ... hai ca te las pe tine sa ghicesti :wink:

Cred ca te-am lamurit acum cu propriile tale vorbe ... cum sta situatia pana la urma care e adevarul?
Cand ai mintit prima oara sau a doua oara? :lol: :lol: ca ceva este putred totusi ...

Eu am intervenit pentru ca mi sa parut o atitudine gresita din partea ta nu ca ar avea poca nevoie de avocati sau ajutor ha ha, totusi raspunsul si atitutinea ta m-au determinat sa scriu si acest post...care nu o sa-ti pice bine.

Eu nu o sa dau recurs la urmatoarele "atacuri" pentru ca ar fi pierdere de timp am aratat mai sus prin 2-3 Quoteuri cum sta treaba.
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde SAD^^EYES » 04 Mar 2011, 01:19

Ce rost au contrele? Aveti dreptate amandoi, stiluri de lucru si viziune asupra activitatii - diferite, unde e problema?
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde SAD^^EYES » 04 Mar 2011, 01:22

Cand vine vorba de latex eu sunt pilaf, nu stiu ce inseamna latex de calitate, nu stiu preturile optime etc... stiu ca am probat mai demult niste boxeri vb vine din latex (cred ca erau din camera de bicicleta), 5 min i-am tinut pe mine si m-au durut ouale 2 zile... ma gandesc ca atunci cand vine vorba de o rochie sau costum de latex conteaza foarte mult si cum te simti in el.. si asta vine cu calitatea materialului folosit.. probabil se gasesc costume similare si la 10$ si rezistente... dar daca materialul folosit nu ofera confort si iesi vanata din el dupa cateva ore de lucru, nu prea iti arde sa mai intri in costumul ala si a doua zi... sau daca dureaza 1 an pana gasesti acelasi material la pret mic... sincer si eu as prefera sa dau 300$ si sa scap.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde GlamChatStudio » 04 Mar 2011, 01:24

@Ken,lasa subiectul asta in pace ca l-ai fct varza,am pus un link si thats all,cine vrea cumpara ,cine nu ,nu.
Nu am nevoie de avocati iar eu nu sunt genul pupincurist,daca in atatia ani de cand sunt pe acest forum nu ai obs asta ,nu-ti poti da cu parerea cum sunt eu ,cati centi valorez si alte presupuneri.Sincer, am incercat si un spirit de gluma dar te prinzi greu,am incercat si un sfat voalat din care nu ai inteles nimic.
Ai scris 4-5 posturi ,nu le-am numarat in care te contrazici singur/a.Pana la urma care-i treaba?Scrie in topic ''LENJERIE LATEX'',am incercat sa ajut,nu-mi apartine mie sitele asta si nici nu-mi fac reducere aia,nici nu am obligat pe nimeni sa cumpere lenjerii de 300$, am spus ca eu cumpar ,sunt accesorii pentru categoria de membri la care eu tind.Care parte te-a deranjat?Ca cineva isi permite sa dea 300 de $ pe o rochie?Ca eu sunt in top la ifriends sau la oricare alt site?Ca mi-a mers bine sau nu mi-a mers?Ca valorez 2 bani sau 3?Chiar conteaza asta?Este important pentru cineva cat val userul no name pocahontas?Ca am studio sau nu am.........tu vezi ce scrii??
Te-am intrebat eu cati bani faci?Daca ai studio sau nu ?La ce ora te culci sau daca ti-a mers bine/rau?
Chiar daca am 9 ani jumatate de videochat sa stii ca am muncit de mi-au iesit ochii sa ajung unde am ajuns.
Ai alocat cam multe posturi pentru cineva care valoreaza 2 bani ,eu te sfatuiesc sa uiti de mine,nu sunt un subiect interesant,nici vreo personalitate.
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 04 Mar 2011, 01:28

Nu ofta ca viata este frumoasa :)
Eu nu am specificat pe ce site este un model bun , nu mi se pare o minciuna in afirmatiile mele ....am auzit ca pe anumite site este in top si stiu ca nu a ajuns acolo cu gogosi dar eu nu am auzit sa vb despre alte site ... mereu mereu aceleasi site tocmai deaia am presupus ca nu poate face fata pe anumite site dar am fost lamurit chiar de pocahontas :) .. nu trebuia sa mai intervina si alti avocati ca nu suntem tigani sa venim cu tot neamu .
Si NU conteaza daca eu mint sau nu in acele afirmatii ... acele afirmatii sunt parerea mea personala asupra unui OM el fiind pocahontas ... nu am mintit in legatura cu ce discutam despre carpe , rochite si pretul lor ..... NU trebuie sa scrii cu litere ingrosate , nu sunt chior ... probabil am lovit la orgoliu , scuze dar vezi tu nu mai suntem pe vremea comunismului sa ascultam conducatorii si noi sa tacem ca prostii .... avem o parere ! .. ne-o putem expune frumos si civilizat fara sa jignim :wink:
Sincer nu am vrut sa te las "rece " ... mereu am vrut omul sa aiba maxim 37 grade celsius :)
Eu nu am spus ca este un model "praf " dar daca tu stii mai bine :roll: ... asta ce inseamna ca pot sa o trag pe nas ? :roll:
Pocahontas a demonstart multe si prin revenirea ei in forum .... cu alte cuvinte " a lins unde a scuipat " .. asa era o vorba din popor cand incalci promisiunile si calci pe orgoliu .

Mai astept asa zisi avocati :)
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamChatStudio » 04 Mar 2011, 01:31

SAD^^EYES scrie:Cand vine vorba de latex eu sunt pilaf, nu stiu ce inseamna latex de calitate, nu stiu preturile optime etc... stiu ca am probat mai demult niste boxeri vb vine din latex (cred ca erau din camera de bicicleta), 5 min i-am tinut pe mine si m-au durut ouale 2 zile... ma gandesc ca atunci cand vine vorba de o rochie sau costum de latex conteaza foarte mult si cum te simti in el.. si asta vine cu calitatea materialului folosit.. probabil se gasesc costume similare si la 10$ si rezistente... dar daca materialul folosit nu ofera confort si iesi vanata din el dupa cateva ore de lucru, nu prea iti arde sa mai intri in costumul ala si a doua zi... sau daca dureaza 1 an pana gasesti acelasi material la pret mic... sincer si eu as prefera sa dau 300$ si sa scap.

Sad tu care nu ai nici o legatura cu partea de model ai inteles mai repede ce am vrut eu sa spun......daca stai 4-5 ore in bullshitul asta de-l numesc maj comerciantilor latex mai bine te duci la sauna si iei un laptop acolo in timp ce simti ca-ti vine sa-ti bagi toate beepurile in banii membrului si -n latexul care e un prezervativ mai gros de fapt.Sitele pe care l-am pus vinde un latex f bun,in care nu te dor oo-le :lol: si cand iti cer 3-4 membri pe seara latex nu-ti mai vine sa te impusti.
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamChatStudio » 04 Mar 2011, 01:39

[at] Este ultima data cand intervin,nu te priveste pe tine unde am lins eu,de ce am revenit pe forum,de ce mi-am calcat pe cuvant si pentru cine,efectiv nu te priveste viata mea personala.Te deranjeaza prezenta mea?Sunt oameni care au meritat sa-mi calc cuvantul,pentru ei m-am intors,asta inseamna sa fi om,un lucru care tie poate-ti scapa.Period!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ken » 04 Mar 2011, 01:41

pocahontas scrie:
SAD^^EYES scrie:Cand vine vorba de latex eu sunt pilaf, nu stiu ce inseamna latex de calitate, nu stiu preturile optime etc... stiu ca am probat mai demult niste boxeri vb vine din latex (cred ca erau din camera de bicicleta), 5 min i-am tinut pe mine si m-au durut ouale 2 zile... ma gandesc ca atunci cand vine vorba de o rochie sau costum de latex conteaza foarte mult si cum te simti in el.. si asta vine cu calitatea materialului folosit.. probabil se gasesc costume similare si la 10$ si rezistente... dar daca materialul folosit nu ofera confort si iesi vanata din el dupa cateva ore de lucru, nu prea iti arde sa mai intri in costumul ala si a doua zi... sau daca dureaza 1 an pana gasesti acelasi material la pret mic... sincer si eu as prefera sa dau 300$ si sa scap.

Sad tu care nu ai nici o legatura cu partea de model ai inteles mai repede ce am vrut eu sa spun......daca stai 4-5 ore in bullshitul asta de-l numesc maj comerciantilor latex mai bine te duci la sauna si iei un laptop acolo in timp ce simti ca-ti vine sa-ti bagi toate beepurile in banii membrului si -n latexul care e un prezervativ mai gros de fapt.Sitele pe care l-am pus vinde un latex f bun,in care nu te dor oo-le :lol: si cand iti cer 3-4 membri pe seara latex nu-ti mai vine sa te impusti.

Primul meu post cred ca a fost mult mult mult mai bland decat al lui Sad ... de ce nu ai putut explica si mie la fel cum ai explicat lui Sad ? .... de ce ai inceput cu " ipotetic" ... "ceata" ... pai cand vreodata ma bagi tu in negura pe mine ? :lol:

Am explicat ce vroiam sa explic ... ultimul post (atentie pocahontas !) pe acest topic si scuzele de rigoare ptr offtopic .... dar daca mai sunt atacat nu voi ezita sa raspund .
Ken
VETERAN
VETERAN

Mesajde SAD^^EYES » 04 Mar 2011, 01:45

Ken va rog sa nu mai puneti paie pe foc, au fost cateva comentarii care chiar nu isi aveau rostul, rautacioase. Nu suntem la concurs de contraziceri, stiti prea bine ca nu suport cearta pe forum. Si voi ati avut momente cu probleme pe forum si nu va scos nimeni ochii, hai sa invatam sa fim mai calmi.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Următorul

Înapoi la Diverse